Дизайн-студія інтер'єрів Soprano

Ми створюємо проекти і повністю контролюємо їх реалізацію.

Ми - команда фахівців, яка створює ідеальний дизайн простору для офісу або будинку і піклується, щоб ремонт проходив легко та без стресу.
Наталія
- засновниця студії
01

дизайн
інтер'єрів

Наше завдання не просто розробити оригінальний дизайн, але і створити комфорт у Вашому будинку або офісі.
детальніше
Дизайн-студія інтер'єрів
02

Авторський
нагляд

Ми особисто простежимо, щоб результат ремонту повністю відповідав розробленому проекту.
детальніше
Дизайн-студія інтер'єрів
03

Ремонт
приміщень

Допоможемо повноцінно провести ремонт приміщення та позбавимо Вас зайвих турбот.
детальніше
Дизайн-студія інтер'єрів
У вас є завдання?
Ми обов'язково знайдемо рішення!
Розкажіть про ваш проект в заявці — ми зв'яжемося з Вами, щоб обговорити деталі.
Дизайн-студія інтер'єрів

 

Студія дизайну інтер'єру - ваш ідеальний помічник в створенні будинку мрії

З чого починається затишок в домі, квартирі або офісі? З правильних меблів або, може, з освітлення? Дати точну відповідь неможливо. Адже затишок складається з безлічі стратегічних рішень і бездоганного поєднання дрібних деталей. Причому поєднуватися повинні функціональність і естетична складова. З питаннями ергономіки і гармонії допоможе розібратися студія дизайну інтер'єру Soprano.

Чим займається дизайн-студія інтер'єру

Відповідь проста: студія дизайну інтер'єру займається створенням максимально зручної, функціональної і комфортної обстановки в житлових та робочих приміщеннях. Мета і робота дизайнера - спланувати інтер'єр або ландшафт, використовуючи звичні елементи. Причому скомпонувати їх дизайнер повинен так, щоб жоден атрибут не заважав іншому і кожен з них міг застосовуватися за призначенням і з максимальним ККД.

При цьому композиція в цілому не повинна викликати естетичного дисонансу. Тобто кожен предмет виконує свою функцію максимально ефективно, будучи одночасно частиною єдиного ансамблю. Наприклад, барна стійка в кухні може служити обіднім столом, секцією зберігання і одночасно розділяти робочу і обідню зони.

Студія дизайну інтер'єру: основні завдання

Проект дизайну інтер'єру передбачає вирішення наступних завдань:

 • Підбір матеріалу для зовнішньої і внутрішньої обробки приміщення. Для облицювання фасаду можуть використовуватися брус, вагонка, скло, камінь натуральний і штучний і навіть силікон. Внутрішній дизайн квартири, будинку або офісу розглядає «класичні варіанти» обробки (шпалери, плитка, паркет) і більш сміливі (декоративна штукатурка, розпис стін).
 • Вибір фурнітури (дверей, вікон).
 • Внутрішнє планування. Раціональне використання житлової та нежитлової площі. Тобто, замовивши послуги студії дизайну інтер'єру, клієнт заздалегідь точно знає, для чого служить та чи інша кімната, як будуть розташовані меблі і комунікації.
 • Підбір меблів з урахуванням геометрії приміщення, потреб замовника і обраного стильового напрямку.
 • Пошук оптимальної системи освітлення. Вона може бути центральною (люстра), точковою (різні варіанти світильників) або комбінованою (регульований центр і адаптивні локальні джерела).
 • Пропозиції по декоративних елементах.
 • Клієнт може висунути власні ідеї або просто висловити свої побажання, а студія дизайну інтер'єру знайде спосіб їх грамотно втілити.

Послуги дизайн студії інтер'єру: переваги замовлення

Плануючи облаштувати житло або робоче приміщення, деякі власники думають, що креативного підходу, власних бажань і найму будівельної бригади досить для створення унікального інтер'єру. Однак непрофесіоналам властиво думати про декоративну сторону і оригінальність інтер'єру, забуваючи про практичну складову. І навіть ті, хто намагається враховувати функціональний аспект, можуть втратити важливі нюанси через нестачу досвіду. В результаті дизайн виходить красивим, але абсолютно непрактичним.

Студія дизайну інтер'єру допоможе уникнути неточностей, згубних для комфорту, ергономіки і нерідко бюджету.

Використовуючи знання в області технічної естетики, дизайнер знайде:

 • доречні стильові рішення;
 • корисні додатки до базових елементів, які необхідні клієнту;
 • оптимальне технічне наповнення (сантехніка, електрика).

Все це допоможе клієнтові швидко визначитися з напрямком, заощадити масу часу, а головне - отримати те житлове або робоче приміщення, яке потрібно саме йому.

Soprano - студія дизайну інтер'єру в Хмельницькому

Якщо вам потрібно замовити дизайн інтер'єру, студія Soprano стане відмінним вибором. В її арсеналі майже десятирічний досвід, широка мережа постачальників ексклюзивних матеріалів з усіх куточків світу і щира любов до своєї справи. Прийшовши в Soprano, клієнт отримає не тільки індивідуальний підхід, але і багату палітру оригінальних ідей, якою студія дизайну інтер'єру може по праву пишатися.

Детальніше про особливості роботи фахівців Soprano

Професіонали студії можуть запропонувати:

 • Допомога в пошуку, формулюванні або відточуванні ідей. Якщо клієнт не впевнений в своїх бажаннях або тільки приблизно знає, чого хоче, менеджер наштовхне його на думку - за допомогою каталогів з прикладами або навідних запитань.
 • Унікальні дизайнерські напрацювання для приміщень будь-якого метражу і призначення.
 • Створення проекту, який максимально точно відобразить потреби і переваги замовника.
 • Підбір відповідних матеріалів і за бажанням клієнта будівельної бригади.
 • Докладний розрахунок вартості послуг і витратних матеріалів.
 • Контроль поетапного втілення ідеї.

Стадії розробки проекту

 1. Беручись за нове замовлення, студія дизайну інтер'єру Soprano починає з виїзду виконавців на об'єкт для замірів. З собою дизайнер бере зразки обраних матеріалів. Від клієнта вимагається лише техпаспорт будови.
 2. Коли заміри зроблені, виконавець знайомиться з вимогами і звичками замовника ближче, щоб створити максимально адаптивне середовище - затишний домашній куточок або максимально ефективний офісний простір.
 3. Далі фахівці приступають до складання техзавдання за проектом. На основі ТЗ створюють чорнові ескізи з декількома варіантами планування, один з яких затверджує замовник. Чистовий варіант планування візуалізують за допомогою 3D-технологій, так що замовник заздалегідь знає, як буде виглядати кінцевий результат. Коли останні правки внесені, складається кошторис проекту.

Подальше залежить від замовника. Він може забрати готовий пакет документів, найняти виконавців і контролювати реалізацію самостійно. Другий варіант - студія дизайну інтер'єру продовжує курувати проект до моменту здачі під ключ.

Soprano - це висока якість роботи в стислі терміни, демократичні ціни і турбота про ваш комфорт.

Ідеальний ремонт з командою професіоналів
Залиште свій номер
та ми зв'яжемося з Вами
Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Заповніть reCAPTCHA
Ремонт без стресу з якісним результатом
Напишіть нам -
ми завжди раді допомогти
Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Заповніть reCAPTCHA