Blast

Реалізований проект, що передбачав створення комфортної квартири для сімейної пари. Для основних акцентів у дизайні були використані фактури і рельєфи замість кольору.

Дата реалізації - 2018 р.
Термін реалізації проекту - 3 міс.
Blast
Побажання клієнта

Головним критерієм для створення комфортного житла для пари стало використання мінімальної кількості кольорів.

Дизайнерські рішення і акценти виконані за допомогою різних фактур. Одним з основних критеріїв була добре продумана та функціональна кухня і санвузол.

Blast
Blast
Рішення

Для того, щоб розширити простір і зробити його функціональним, було прийнято рішення об'єднати кухню і вітальню кімнату. На кухні вдалося створити велику кількість шафок з комфортним розташуванням, а також зручну робочу поверхню.

Біля вікна у цій зоні розташували обідній стіл. У вітальні встановили великий диван, а навпроти нього - телевізор. Знайшли місце для робочої зони. Санвузол в квартирі дуже маленький - розмір 4,5 м2, але у ньому потрібно було розмістити пральну машину та окрему сушилку.

Для раціонального використання простору, і при цьому для збереження функціональності у такому маленькому просторі, ми використовували душову кабіну.

Blast
Особливості проекту
Замість тюлі та штор було прийнято рішення встановити дерев'яні жалюзі, які фактурно доповнюють загальний мінімалізм в інтер'єрі.
далі
Проект Helpix
Ідеальний ремонт з командою професіоналів
Залиште свій номер
та ми зв'яжемося з Вами
Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Заповніть reCAPTCHA
Ремонт без стресу з якісним результатом
Напишіть нам -
ми завжди раді допомогти
Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Заповніть reCAPTCHA