Coda

Дизайн-проект двокімнатної квартири для молодої сімейної пари.

Дата реалізації - 2019 р.
Термін реалізації проекту - 2 міс.
Coda
Побажання клієнта

З усіх запропонованих варіантів наші клієнти, молода сімейна пара, обрали для свого майбутнього житла інтер'єр у сучасному стилі.

Одне з головних побажань - мінімалістичний, але у той самий час функціональний дизайн. Також для господарів квартири було важливо створити затишну вітальню, де вони зможуть збиратися разом зі своїми друзями.

Coda
Coda
Рішення

Пастельні та приглушені кольори в інтер'єрі роблять його не тільки стильним, але і більш затишним і теплим. За бажанням клієнтів ванна кімната, як і вся квартира, виконана у мінімалістичному стилі. При цьому вона досить функціональна та ергономічна.

Також ми об'єднали кухню і вітальню, розділивши їх великим диваном, і вмонтували навпроти нього біо-камін. Таким чином ми візуально збільшили простір і створили для клієнтів місце, де їм буде комфортно збиратися і проводити час з друзямі.

Coda
Coda
Coda
Coda
Coda
Coda
Coda
Coda
Coda
Coda
Coda
Coda
Coda
Coda
Coda
Coda
Особливості проекту
Головною особливістю даного проекту стало перепланування, завдяки якому у нас вийшло максимально використовувати кожен квадратний метр квартири.

Замість довгого, вузького і непрактичного коридору ми зробили дві гардеробних кімнати: одну - біля вхідних дверей, а другу - у спальні. У вітальні на балконі спроектували місце для читання з кріслом і полками для книг. А на тому, що трохи менше, у спальні обладнали маленький кабінет.

далі
Проект Descant
Ідеальний ремонт з командою професіоналів
Залиште свій номер
та ми зв'яжемося з Вами
Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Заповніть reCAPTCHA
Ремонт без стресу з якісним результатом
Напишіть нам -
ми завжди раді допомогти
Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Заповніть reCAPTCHA