Rondo

Розробка дизайн-проекту для молодого хлопця. Оформлення простору квартири з використанням контрастних деталей та елементів лофт. Житло має стати і комфортним, і сучасним.

Дата реалізації - 2018 р.
Термін реалізації проекту - 3 міс.
Rondo
Побажання клієнта

Створити сучасне житло з елементами лофта, де будуть переважати сірі кольори, натуральна деревина і бетон. Головною кімнатою для клієнта була гостьова, де могла б розміститися велика компанія друзів.

Основою для виконання роботи стали сірі та темні тона натуральної деревини з акцентами у вигляді жовтих крісел. Наявність натуральних деталей, зелені та сучасних картин.

Rondo
Rondo
Рішення

Щоб створити велику вітальню кімнату, ми об'єднали вхідну частину та вітальню, при цьому відокремили їх вузьким пеналом. А сама вітальня кімната була розділена на дві зони: великий диван разом з телевізором і камін з кріслами.

Для збільшення простору кухні ми об'єднали кухню з балконом. Це нам дозволило збільшити кухню і встановити стіл на 5-6 чоловік і досить зручну робочу поверхню.

Rondo
Rondo
Rondo
Rondo
Rondo
Rondo
Rondo
Rondo
Rondo
Rondo
Rondo
Rondo
Rondo
Rondo
Особливості проекту
Усі меблі в проекті були розроблені на замовлення. Для гардеробу в спальні була розроблена додаткова система для зберігання.
далі
Проект Tremolo
Ідеальний ремонт з командою професіоналів
Залиште свій номер
та ми зв'яжемося з Вами
Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Заповніть reCAPTCHA
Ремонт без стресу з якісним результатом
Напишіть нам -
ми завжди раді допомогти
Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Заповніть reCAPTCHA