RU

Дизайн дитячої кімнати від Soprano

Затишний інтер'єр у дитячій кімнаті – запорука щасливого дитинства дитини. Кімната повинна дарувати позитивні емоції і бути практичною, надаючи свободу для активного розвитку. Замовити дизайн дитячої можна у наших талановитих дизайнерів, залишивши заявку на сайті.

Замовити дизайн
Дитяча кімната

Послуги дизайну дитячої кімнати від Soprano

Дизайнери Soprano зроблять все для того, щоб дитяча дарувала гарний настрій та тепло її власнику чи маленькій господині.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів і предметів інтер'єру разом із фахівцем - комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не будуть вибиватися із загальної картини Вашого будинку.

Актуальні тренди 2021 дизайну інтер'єру дитячої

Дизайнери студії із задоволенням створять чарівний простір для Вашого малюка, вміло вмістивши в нього зону відпочинку, ігрову та зону, де дитина проводить час за навчанням. Діти у затишній атмосфері відчують себе як у казці.

Як замовити дизайн проект дитячої кімнати від Soprano

Замовити неймовірний дизайн проект кімнати для хлопчиків та дівчаток на нашому сайті легко та просто.

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Чому нам можна довірити дизайн інтер'єру дитячої кімнати?

Дизайн дитячої кімнати – те, з чим наші фахівці впораються на відмінно. Вони створять дизайн проект, що відрізняється оригінальністю та функціональністю. Маленький господар дитячої та його батьки точно будуть задоволені інтер'єром.

45+

Дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

Років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

Співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

Підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Наші проекти

Ми маємо величезний досвід у розробці дизайн проектів дитячої у різному стилі. Побачити портфоліо оформлення маленьких та великих дитячих кімнат можна тут.

Дизайн-проект Descant

Дизайн-проект Bel Canto

Дизайн-проект Fine

Поширені запитання

Замовити консультацію

У якій кольоровій гамі оформити дитячу спальню?

Стіни в пастельних тонах – найкращий вибір для дитячої спальні. Сьогодні вже немає чітких правил у виборі палітри кольорів для розробки дизайну дитячої кімнати для хлопчика або дівчинки. Пудрові, ніжно-блакитні, салатні, м'ятні, колір шампань - те, що в тренді та ідеально підійде для малюків обох статей. Ніжні кольори вносять в інтер'єр атмосферу затишку та тепла, дарують гармонію, вони розслаблюють та викликають приємні відчуття у малюка.

Яке світло слід використовувати у дитячій?

Правильне освітлення в дитячій кімнаті дуже важливе, адже воно задає настрій малюка. Особливу увагу слід приділити денному світлу при розробці дизайну дитячої кімнати. Продумуючи загальну концепцію дизайну дитячої кімнати та її зонування, робочу зону для дитини потрібно розміщувати з огляду на цей фактор. Весь простір має бути рівномірно освітлений. Також в дитячій кімнаті потрібно подбати і про точкове освітлення, таке як приглушені світильники, нічники, бра і т.д, а для кімнати підлітків відмінно підійдуть неонові прикраси

Яким критеріям повинні відповідати меблі в кімнаті малюка?

Вибираючи гарнітур для дитини, слід враховувати фізичні та психологічні особливості, які притаманні малюкові. Купуючи меблі для дитячої, потрібно орієнтуватися на вік дитини і не намагатися вибрати гарнітур виходячи з того, як довго вона може бути актуальною для кімнати. Звичайно, виняток становлять трансформери, які дозволяють адаптувати їх розміри під зріст дитини, тощо. Але в будь-якому випадку, меблі малюка повинні бути: екологічними, безпечними, не викликати алергії та не мати яскраво вираженого запаху. На меблях не повинно бути гострих кутів, об які дитина може вдаритися під час ігор. Також у малюка має бути вільний доступ до шафок і поличок, на яких лежать потрібні йому речі.

Спортивний куточок для дитини: чи потрібен він у кімнаті?

У процесі виховання дітей дуже важливо подбати про створення всіх умов їхнього гармонійного та всебічного розвитку. Поряд з інтелектуальними навичками необхідно виробляти і фізичні, які є основою здоров'я малюка. Спортивний куточок для дітей у дизайні дитячої кімнати – те, що забезпечить можливість повноцінно розвиватись малюку в процесі гри. Крім того, більшість дітей відрізняється своєю енергійністю, саме тому спортивний куточок у дитячій - це відмінне русло, куди її можна направити.

Чому так важливо купувати анатомічних меблі для робочої зони дитини?

Від якості придбаних дитячих меблів залежить формування правильної постави, а, відповідно, і здоров'я школяра. Купівля неякісної парти та стільця для робочої зони дитини можуть стати причиною серйозних проблем зі здоров'ям у майбутньому. Саме тому при покупці слід звертати увагу саме на анатомічні меблі для робочої зони малюка. Такі меблі можуть максимально підлаштовуватися під особливості скелета дитини, допомагаючи йому виробляти правильну поставу, зберігати зір і виробляти стійку звичку пересуватися з рівною спиною. Моделі-трансформери створюють максимально комфортні умови для школярів у процесі виконання домашнього завдання і т.д. Навіть при багатогодинних заняттях малюк не відчуватиме втому, біль у спині або шиї і буде максимально сконцентрований на навчанні.

Чим надихаються наші дизайнери під час створення дизайну проекту дитячої?

Працюючи над дизайном дитячої кімнати, дизайнери студії надихаються книгами з особистої бібліотеки студії Soprano. Однак, використовуючи свій досвід та навички в оформленні приміщень, а також своє бачення естетики та наслідуючи модні тренди у світі дизайну, вони прислухаються до бажань дитини, для якої розробляється проект дизайну спальні. Думка малюка враховується при розробці дизайну дитячої кімнати обов'язково, адже займаючись оформленням його особистого простору, хочеться створити те, що даруватиме малюкові максимальний комфорт та затишок.

Замовити консультацію