RU

Дизайн двокімнатної квартири від Soprano

Дизайн двокімнатної квартири від талановитих дизайнерів нашої студії допоможе зробити з Вашого житла простір, який буде комфортним, затишним та спроектованим індивідуально під Ваші запити. Залишайте заявку на нашому сайті і Ви переконаєтесь у цьому.

Замовити дизайн
Ліжко та приліжкова тумба

Послуги дизайну двокімнатних квартир від Soprano

Студія робить все для того, щоб співпраця з нею була комфортною для клієнта та пропонує широкий перелік послуг у рамках розробки дизайну двокімнатної квартири та її реалізації, у тому числі й розробку проекту онлайн для зарубіжних замовників.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та предметів інтер'єру разом із спеціалістом – комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не вибиватимуться із загальної картини Вашої оселі.

Актуальні тренди 2022 дизайну інтер'єру двокімнатних квартир

Як замовити дизайн інтер'єру двокімнатної квартири від Soprano

Стати щасливим володарем гарного авторського дизайну інтер'єру для своєї квартири можна лише в кілька кліків.

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Чому нам можна довірити дизайн двокімнатної квартири?

Дизайнери студії Soprano мають величезний досвід роботи над проектами з розробки дизайнів двокімнатних квартир. Вони знають, наскільки важлива гармонія між естетикою та функціональністю.

45+

Дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

Років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Наші проекти

Тут можна ознайомитись із прикладами дизайнів двокімнатної квартири від нашої студії, в яких були втілені тренди інтер'єрної моди та авторське бачення для створення естетичного простору.

Дизайн-проект Giocoso

Дизайн-проект Amoroso

Дизайн-проект A Cappella

Поширені запитання

Чи можу я замовити розробку проекту, якщо проживаю за межами країни?

Так, студія працює з клієнтами з різних міст та навіть країн. Менеджери сприяють максимально комфортному вибудовуванню комунікації між замовником та дизайнерами. У нашій студії Ви можете замовити розробку дизайну двокімнатної квартири онлайн і при цьому для нас абсолютно не важливо, де знаходиться сам об'єкт нерухомості, в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Вінниці або іншому місті. Відмінність полягає лише у обмеженій можливості працювати у межах деяких пакетів послуг.

Як відбувається оплата дизайну двокімнатної квартири?

Підготовка до розробки дизайн-проекту є безкоштовною і на цьому етапі ні до чого не зобов'язує замовника. Перша зустріч з клієнтом має на меті знайомство, визначення його уподобань, смаків та побажань. На ній відбувається обмір приміщення (якщо замовник проживає в одному місті з дизайнерами студії), формування загальної концепції дизайну двокімнатної квартири, виявлення особливостей приміщення. Перший виїзд на об'єкт абсолютно безкоштовний, після нього дизайнери студії розробляють кілька варіантів перепланування двокімнатної квартири. Якщо Вам сподобається запропонований проект – на наступній зустрічі укладається договір та студія бере 50% оплати. Решта оплачується клієнтом після завершення проекту дизайну інтер'єру. Така схема співпраці передбачена для тих випадків, коли квартира перебуває в Україні. Якщо житло знаходиться за кордоном, то замовник надає обмірний план приміщення дизайнерам студії самостійно, а всі платежі здійснюються через банк.

Скільки часу займає розробка дизайн-проекту двокімнатної квартири в новобудові?

В середньому на розробку проекту потрібно близько 2-3 місяців, проте все залежить від багатьох нюансів. Наші дизайнери шукають натхнення у власній бібліотеці студії та прагнуть створити простір, у якому буде комфортно кожному члену сім'ї. Вони враховують їхнє хобі, інтереси та стиль життя, і намагаються втілити у життя всі побажання замовників. Також не слід забувати і про те, що робота над проектом є роботою в тандемі «замовник-дизайнер». Тому швидкість готовності проекту впливає також швидкість зворотнього зв'язку від клієнта у межах вибудуваної комунікації.

Чи буде готовий дизайн відповідати 3D-візуалізації, підготовленій дизайнерами студії?

Так, якщо клієнт буде чітко слідувати інструкціям дизайнера. Щоб, бути впевненими в готовому результаті рекомендуємо скористатись послугою «Ремонт під ключ».

Чи потрібно використовувати декор, якщо простір обмежений?

Так, саме декор покликаний привнести затишок і тепло в квартиру. Не обов'язково використовувати масивні прикраси для оформлення приміщення. Можна прикрасити будинок цікавими постерами, використовувати незвичайні штори, або просто поставити кілька оригінальних ваз для квітів - річ і практична, і здатна прикрасити собою приміщення і дозволити йому заграти новими барвами.