RU

Дизайн інтер'єру коридору від Soprano

Дизайн коридору, його оздоблення, кольорова гама, меблювання та декор залежать від планування квартири чи будинку, розмірів і навіть форми приміщення. Продумати всі нюанси під силу нашим талановитим дизайнерам. Щоб замовити проект, залишайте заявку на нашому сайті.

Замовити дизайн

Послуги дизайну коридору від Soprano

Коридор, як перше приміщення, в яке потрапляють домочадці, має не тільки відповідати їх смаковим уподобанням, а й вміщувати всі потрібні речі. Студія надає широкий перелік послуг у галузі дизайну та прагне максимально задовольнити запити клієнтів.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів і предметів інтер'єру разом із фахівцем - комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не будуть вибиватися із загальної картини Вашого будинку.

Актуальні тренди 2022 дизайну інтер'єру коридору

Як замовити дизайн коридору від Soprano

Від стильного дизайну коридору Вас відокремлює всього кілька кліків. Стати щасливим власником проекту дуже просто.

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Чому нам можна довірити дизайн інтер'єру коридору?

45+

дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Наші проекти

Тут Ви можете ознайомитись із дизайнами коридорів, які були раніше розроблені в нашій студії. Кожен проект оригінальний по-своєму.

Дизайн-проект Morendo

Дизайн-проект Portamento

Дизайн-проект Grazioso

Поширені запитання

Скільки часу потрібно на розробку дизайну коридору?

В середньому на розробку повного дизайн-проекту йде 2-3 місяці. Щоправда, слід зазначити, що розробка дизайну передпокою, як і будь-якої іншої кімнати – робота в тандемі замовника та дизайнера, тому на швидкість роботи впливають також швидкість зворотного зв'язку від замовника та кількість правок, які можуть вноситися у процесі. Коригування в цьому процесі практично неминучі, що є абсолютно нормальним. Наші дизайнери роблять все можливе для того, щоб Ви якнайшвидше змогли насолодитися отриманим результатом. Великий досвід роботи за плечима, обмін досвідом із колегами та вивчення модних трендів безумовно допомагають отримати чудовий результат та створити для Вас дизайн-проект, здатний задовольнити усі Ваші побажання.

Як облаштувати коридор, щоб у ньому було просторо та затишно?

Оздоблювальні матеріали, які використовуються у передпокої, слід вибирати у теплій колірній гамі. Якщо говорити про шпалери, то варто віддати перевагу варіантам з вертикальними смугами або дрібним малюнком. Хорошою ідеєю для візуального збільшення простору буде використання дзеркал на всю висоту, оскільки дзеркала відбивають світло. Важливим є ретельне продумування меблів для передпокою. Насамперед слід вирішити питання з організацією системи зберігання у будинку чи квартирі. Це можуть бути шафи-купе із дзеркальними дверима, відкриті полиці, тумби та стелажі для речей. Якщо архітектурні особливості приміщення дозволяють зробити нішу, в ній можна буде розмістити різний декор, який додасть приміщенню ще більшого затишку та краси.

Чи доцільне використання декору у передпокої?

Так, декор доречний завжди і скрізь, головне – правильно його підібрати, адже саме декор відповідає за затишок. Різні статуетки, картини, органайзери та інші елементи - те, що здатне надати емоційності будь-якому приміщенню та максимально відобразити особистість власника будинку чи квартири.

Якщо я живу за межами країни, я можу замовити розробку проекту у дизайнерів студії?

Так, наша студія співпрацює не лише з жителями України, а й із тими, хто проживає за кордоном. Менеджери студії вибудовують комунікацію у найзручнішому ключі для клієнта, а всі транзакції здійснюються через банк.