RU

Дизайн котеджу від Soprano

Заміський будинок дає набагато більший простір для творчості. Розробляючи дизайн котеджу для наших замовників, ми прагнемо створити сімейне гніздечко, кожна деталь якого даруватиме тепло та затишок.

Замовити дизайн
Вітальня у котеджі

Послуги дизайну інтер'єру котеджу від Soprano

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів і предметів інтер'єру разом із фахівцем - комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не будуть вибиватися із загальної картини Вашого будинку.

Ідеї для дизайну котеджа

Інтер'єр котеджу має бути максимально зручним та затишним, він покликаний забезпечити всі умови для того, щоб мешканці заміського будинку мали можливість повноцінно розслабитись та відпочити від міського шуму та метушні.
Власникам будинків доступні такі опції, як створення окремої обідньої зони, багаторівневе освітлення в інтер'єрі, можливість використання натуральних оздоблювальних матеріалів у великій кількості та інші інструменти підвищення рівня комфорту та привнесення естетики в інтер'єр котеджу.

Щоб замовити котедж всередині у спеціалістів студії залишайте заявку на сайті. Менеджери зв'яжуться з Вами та узгодять усі нюанси співпраці в рамках реалізації проекту дизайну інтер'єру котеджу.

Замовити дизайн

Власникам будинків доступні такі опції, як:

Створення окремої обідньої зони

Оформлення обіднього простору не менш важливе, ніж облаштування робочої області на кухні. Важливо, щоб усім членам сім'ї було комфортно розміститися за столом, атмосфера була затишною, а також було зручно накривати стіл і прибирати посуд.

Багаторівневе освітлення в інтер'єрі

Багаторівневе освітлення в інтер'єрі створюється за допомогою правильно підібраних світильників, які розташовуються на різній висоті, та доречно підібрані у будь-якому стилі та дизайні. Воно дозволяє створити неповторну атмосферу та компенсувати відсутність денного світла у потрібному обсязі.

Можливість використання натуральних матеріалів у великій кількості

Використання натуральних матеріалів дозволяє перетворити простір котеджу на справжній острів живої природи, де все наповнене світлом і простором, де атмосфера сприяє розслабленню та набуттю рівноваги.

Замовити дизайн

Як замовити дизайн-проект котеджу від Soprano

Створення ергономічного дизайну котеджу вимагає від замовника мінімум зусиль та часу.

оформлення заявки

обмір приміщення

планування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Чому нам можна довірити дизайн інтер'єру котеджа?

45+

дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів

5+

років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним

20+

співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру

120+

підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Наші проекти

Щоб надихнутися на створення свого унікального житла, радимо ознайомитися з роботами Soprano в рамках проектів з розробки дизайну котеджів.

Дизайн-проект Descant

Дизайн-проект Reprise

Дизайн-проект Estro

Поширені запитання

Чи можна замовити проект лише для одного поверху котеджу?

Так, студія Soprano прагне створити максимально комфортні умови для співпраці. Якщо клієнт потребує розробки проекту для одного поверху заміського будинку, дизайнери студії із радістю візьмуть на себе відповідальність за його виконання. Досвідчені фахівці врахують побажання власників будинку та допоможуть створити справжній острів тепла та спокою у Вашому котеджі.

Чи обов'язково, щоб дизайн інтер'єру котеджу відповідав екстер'єру будинку?

Так, загальний конструктивний стиль будівлі та інтер'єр котеджу повинні гармонійно поєднуватися один з одним. Також варто звернути увагу на ландшафтний дизайн прилеглої території.

Чи готовий результат відповідатиме дизайн-проекту?

Те, наскільки готовий дизайн котеджу відповідатиме проекту дизайнерів студії, залежить від точності дотримання рекомендацій при доборі матеріалів, меблів, елементів освітлення та декоративних елементів в інтер'єр. Також Soprano пропонує пакети послуг, які включають авторський супровід. Крім цього, можна замовити реалізацію інтер'єру без участі замовника - «під ключ». В даному випадку дизайнери студії беруть на себе відповідальність за повну відповідність результату запропонованого ними проекту.

Якщо я маю чітке розуміння того, чого я хочу - чи варто мені звертатися за отриманням послуг дизайнера?

Так. Завдання дизайнера інтер'єру котеджу полягає у створенні комфортного, естетичного та функціонального інтер'єру. Не завжди референси з журналу та інтернету на "відмінно" справляються з усіма завданнями, поставленими перед фахівцем у цій сфері. Дизайнери студії мають необхідну кваліфікацію, знання та досвід, які дозволяють врахувати технічні нюанси об'єкта, виконати грамотне зонування, підібрати практичні матеріали для обробки, врахувати всі тонкощі при меблюванні приміщення та правильно виставити освітлення. Робота дизайнера дозволяє заощадити час та уникнути багатьох помилок при оформленні сімейного гніздечка.

Чи дизайнер може адаптувати запропонований референс під мій дизайн-проект?

Так, під час розробки проекту дизайнер максимально враховує побажання клієнта. Soprano робить все можливе для того, щоб будинок був для Вас місцем повноцінного відпочинку, де кожна дрібниця заряджає позитивною енергією та викликає усмішку на обличчі. Ми прагнемо організувати простір, в якому Вам буде комфортно і повністю відповідатиме Вашим уявленням про естетику.