RU

Дизайн інтер'єру кухні від Soprano

Дизайну інтер'єру кухні потрібно приділяти особливу увагу, адже вона є серцем будинку. Саме тут сім'я збирається разом за обідом або вечерею і обмінюється емоціями та подіями, що відбулися з ними впродовж дня. Подарувати радість, тепло та затишок Вашій оселі можуть наші дизайнери. Для замовлення проекту залишайте заявку на сайті студії.

Замовити дизайн
Кухня-вітальня у стилі мінімалізм

Послуги дизайну кухні від Soprano

Soprano надає широкий перелік послуг в галузі дизайну та прагне максимально задовольнити запити клієнтів, у тому числі тих, які перебувають за межами країни та тих, чиї об'єкти нерухомості знаходяться за кордоном.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та предметів інтер'єру разом із спеціалістом – комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не вибиватимуться із загальної картини Вашої оселі.

Актуальні тренди 2022 дизайну інтер'єру кухні

Як замовити дизайн кухні від Soprano

Щоб замовити стильний дизайн кухні, Вам потрібно зробити всього пару кліків. Стати щасливим власником оригінального проекту досить просто.

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Чому нам можна довірити дизайн інтер'єру?

45+

дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Наші проекти

Тут Ви можете ознайомитись із дизайнами кухні, які були раніше розроблені професіоналами нашої студії. Кожен проект відрізняється нетривіальністю та вишуканістю.

Дизайн-проект Largo

Дизайн-проект Portamento

Дизайн-проект Grazioso

Поширені запитання

Як правильно підібрати освітлення для кухні?

Правильна організація освітлення в цьому приміщенні надважлива, адже світло має працювати як на комфорт під час їжі, так і на Вашу зручність під час її приготування. Досягти такого балансу не так просто, завдання вимагає комплексного підходу та втручання професіоналів, які знають особливості організації різних рівнів освітлення. Наші дизайнери допоможуть продумати для Вашої кухні всі види освітлення: верхнє основне світло, також світло, що спрямоване на робочу зону, вбудовані світильники для установки під верхніми кухонними шафами, а також підібрати лампу що буде розміщена над обіднім столом. При виборі джерел світла до уваги слід брати різні особливості приміщення, починаючи від площі кухні квартири або будинку і висоти стель, до світлового боку, на яку виходять вікна приміщення. Також важливо правильно продумати розташування вимикачів для різних рівнів освітлення, щоб досягти максимального комфорту під час перебування в цьому просторі.

Що краще: об'єднана кухня-вітальня чи окрема кухня?

На це питання не можна відповісти однозначно, адже тут все індивідуально і залежить не лише від площі простору, а й від способу життя самих власників. Обидва варіанти мають як переваги, так і недоліки, тому ми намагаємось надати кілька варіантів перепланування приміщення, щоб замовнику було максимально комфортно зробити свій вибір. Якщо аналізувати це питання з погляду ергономічності, то у разі реалізації кухні-вітальні можна отримати більше вільного простору. Це хороший варіант для людей, які мало готують вдома. З іншого боку, для великих сімей, де є маленькі діти, такий варіант реалізації буде зручним, адже мама зможе готувати в той час, як діти гратимуться в полі її уваги. Нюансів тут багато, тому все обговорюється з клієнтом в індивідуальному порядку. Ми щиро хочемо, щоб розроблений проект був комфортним для Вас, тому вислуховуємо побажання та надаємо рекомендації для кожного окремого випадку.

Як замовити дизайн кухні, якщо я перебуваю в іншому місті?

Ми знаємо, як важливо для людини, щоб її оточував затишок та естетика, і щиро розуміємо бажання звернутися до професіоналів для розробки дизайну кухні. Прагнучи створити максимально комфортні умови співпраці для клієнтів, ми передбачаємо різні варіанти для роботи, в тому числі і для тих замовників, які знаходяться в іншому місті, або за кордоном. Якщо об'єкт нерухомості знаходиться за межами країни, то замовник надає обмірний план приміщення дизайнерам студії самостійно, а всі платіжні транзакції здійснюються через банк. Якщо ж об'єкт нерухомості знаходиться в Україні, то наші фахівці самостійно проведуть заміри приміщення і після цього візьмуться за розробку проекту. Виїзд на об'єкт та зняття замірів у цьому випадку буде безкоштовним для клієнта. Оформити замовлення можна через сайт студії або за телефоном.

Чи допоможуть дизайнери студії з підбором матеріалів для реалізації дизайну-проекту?

Для нас важливо, щоб клієнти залишилися задоволені співпрацею та отриманий результат дарував їм тепло та відчуття гармонії. Спеціалісти із задоволенням допоможуть підібрати Вам оздоблювальні матеріали у рамках співпраці за програмою "повний проект + авторський супровід", а також "реалізація інтер'єру без участі замовника".