RU

Дизайн інтер'єру спальні від Soprano

Дизайн спальні впливає на якість сну і, відповідно, працездатність та настрій людини, тому дуже важливо правильно організувати цей простір для відпочинку. Щоб замовити дизайн спальні в сучасному чи класичному стилі, залишайте заявку на нашому сайті.

Замовити дизайн
Велике біле ліжко у спальні

Послуги дизайну спальні від Soprano

Дизайнери студії вкладають частинку своєї душі в кожен проект і намагаються зробити співпрацю максимально комфортною для замовника.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів і предметів інтер'єру разом із фахівцем - комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не будуть вибиватися із загальної картини Вашого будинку.

Актуальні тренди 2022 дизайну інтер'єру спальні

Команда студії із задоволенням розробить дизайн спальні Вашої мрії. Фахівці запропонують функціональні планування спальної кімнати та розроблять дизайн проекти у скандинавському, сучасному стилі, стилі лофт, мінімалізм та інших стилістичних напрямках. Ідеї дизайнерів відрізняються оригінальністю, навіть якщо Ваша кімната маленької квадратури.

Як замовити дизайн спальні від Soprano

Замовити розробку інтер'єру спальної кімнати можна в декілька кліків.

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Чому нам можна довірити дизайн інтер'єру спальної кімнати?

45+

дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Наші проекти

На фото можна побачити чудові дизайни інтер'єру спальної кімнати від команди Soprano.

Дизайн-проект A Cappella

Дизайн-проект Grazioso

Дизайн-проект Ostinato

Поширені запитання

Чому дизайн спальні не варто розробляти самостійно?

Вдаватися до послуг дизайнера при оформленні інтер'єру спальної кімнати слід тому, що фахівець знає всі тонкощі та нюанси роботи зі світлом, фактурами та тканинами, що дозволяють максимально вигідно обіграти будь-яке приміщення. Незалежно від того, чи Ви є щасливим власником величезної кімнати в котеджі або невеликої спальної кімнати у квартирі, дизайнер студії допоможе організувати простір таким чином, що його функціональність та естетика просто нікого не залишать байдужим.

Які типи освітлення варто використовувати у спальні?

По можливості у дизайн спальні слід вводити різні типи освітлення, такі як: загальне світло у вигляді люстри; локальне світло - це можуть бути як торшери, бра, так і підвісні світильники; також декоративне освітлення, наприклад, точкові світильники або підсвічування окремих зон. Гра світла додасть у дизайн спальні затишок та створить особливу атмосферу для відпочинку.

Які основні особливості оформлення інтер'єру в спальні?

Спальна кімната покликана забезпечити насамперед якісний та повноцінний сон, а тому, якщо Ваша кімната невелика за площею, то не варто нагромаджувати її непотрібними деталями. При оформленні інтер'єру можна використовувати будь-який стиль, що відгукується у душі. Популярністю користуються стилі: мінімалізм, неокласика, лофт.

У чому полягають переваги вбудованої гардеробної кімнати?

Окрема гардеробна кімната у будинку - відмінне рішення для великої родини, адже так можна раціонально організувати простір для зберігання всіх речей в одному місці. Гардеробна у будинку - це дуже зручно, адже в ній поміститься набагато більше одягу, ніж у звичайну, нехай навіть і велику шафу. Всі речі знаходяться під рукою. Ще одна перевага обладнання такого приміщення в будинку - можливість звільнити квартиру або будинок від громіздких шаф, залишивши тільки легкі меблі.

Які елементи текстилю зроблять спальню більш затишною?

Щоб інтер'єр спальні був затишним, варто доповнити його цікавим декором та текстилем. Використовуйте в оформленні кімнати подушки, дизайнерські килими, штори спокійних відтінків, а також м'які меблі: крісла чи пуфи. Під кожний стиль слід вибирати свій варіант оформлення. Наші дизайнери радо підберуть варіанти текстилю, які внесуть гармонію в інтер'єр.