RU

Дизайн-проект кафе, ресторану від Soprano

Дизайн кафе впливає на успішність закладу. Дизайнери студії добре орієнтуються у трендах ресторанної інтер'єрної моди та гармонійно поєднують концепт із загальною ідеєю для бару, кафе чи ресторану. Щоб замовити розробку незвичайного дизайну, який запам'ятається відвідувачам, залишайте заявку на нашому сайті.

Замовити дизайн
Кафе в сучасному стилі

Ідеї для інтер'єру кафе, ресторанів

При розробці дизайну кафе або іншого закладу, дизайнери нашої студії орієнтуються не лише на смакові уподобання власників, а й враховують переваги потенційних клієнтів, аналізуючи цільову аудиторію, місцезнаходження закладу, тематику та багато іншого.

Надихаючись книгами зі своєї студійної бібліотеки та модними трендами в оформленні простору для відпочинку, вони створюють унікальні проекти.

Переглянути дизайни

Основою дизайну кафе, бару та ресторану є:

Эргономічність

Важливо, щоб заклад був максимально комфортним для відпочинку відвідувачів і зручним для персоналу.

Нетривіальність

Смачною їжею та напоями сьогодні вже нікого не здивувати, відвідувачі хочуть отримувати насолоду від атмосфери у закладі, а вона створюється переважно саме дизайном інтер'єру. Відрізнятися від інших означає запам'ятатись.

Дизайнери студії Сопрано мають величезний досвід розробки різних проектів інтер'єру. Щоб стати щасливим власником незвичайного дизайну кафе чи ресторану, залишайте заявку. Ми зробимо все можливе, щоб Ви залишилися задоволені результатом.

Замовити дизайн

Послуги дизайну кафе та ресторану, які можна замовити в Soprano

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та предметів інтер'єру разом із спеціалістом – комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не вибиватимуться із загальної картини Вашої оселі.

Як замовити дизайн-проект кафе, ресторану від Soprano

У студії Soprano можна замовити дизайн інтер'єру бару чи ресторану у стилі лофт та інших напрямках.

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Чому нам довіряють дизайн ресторанів та кафе?

45+

Дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

Років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

Співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

Підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Поширені запитання

Замовити консультацію

Чи можу я замовити дизайн-проект по фото?

Так, наші дизайнери зважають на всі побажання клієнта при розробці проекту. Якщо Вам сподобався стиль приміщення, загальна концепція або окремі елементи декору – обов'язково покажіть фото нашим дизайнерам. Вони зроблять все для того, щоб Ви залишилися задоволені отриманим результатом і він повністю відповідав Вашому уявленню.

Чи можна отримати хороший результат при оформленні інтер'єру, якщо використовувати недорогий декор?

Так, не завжди дорого означає гарно. Дизайнери студії Soprano відповідально підходять до створення інтер'єру Вашого кафе, бару чи ресторану та готові запропонувати найкращі варіанти оформлення простору в рамках наявного бюджету.

Чи студія надає послуги авторського супроводу при створенні інтер'єру для кафе чи ресторану?

Так, дизайнери студії здійснюють авторський супровід своїх проектів. Студія допомагає у виборі оздоблювальних матеріалів, елементів декору тощо. Крім того, відмінною особливістю Soprano є те, що студія об'єднана в одному просторі з магазином декоративно-оздоблювальних матеріалів, в якому можна підібрати плитку, сантехніку та багато іншого.

Які стилі використовуються для розробки дизайну кафе?

Найбільш популярними є стиль лофт, скандинавський, мінімалізм та сучасний стиль.

Чому слід користуватися послугами професіоналів для оформлення інтер'єру ресторану?

Тільки фахівці зможуть раціонально використати площу приміщення, яка є у розпорядженні власника і правильно підійти до питання ергономічності, організації освітлення, тощо. Дизайнери нашої студії зможуть не просто спроектувати унікальний дизайн для Вашого простору, який запам'ятається відвідувачам та дозволить Вам вигідно виділитися серед конкурентів, вони створять комфортний простір, який буде затишним для клієнтів та зручним для роботи персоналу.

Замовити консультацію