RU

Дизайн офісних приміщень від Soprano

Дизайнери студії Soprano здатні розкрити філософію компанії та надихнути співробітників на нові звершення. Особливістю проектів інтер'єру є досягнення балансу між функціональністю та естетикою. Замовити дизайн офісу в стилі лофт, мінімалізм, модерн, або в іншому стилістичному напрямку можна на нашому сайті.

Замовити дизайн

Ідеї для інтер'єру офісу

Авторське бачення дизайнера студії допоможе змінити будь-яке приміщення. Надихаючись книгами із власної бібліотеки, наші фахівці створюють неймовірні рішення щодо оформлення простору, незалежно від його типу.
Студія Soprano перевтілить ваш офіс, щоб переговорна, робоча зона чи зона відпочинку забезпечили комфортну атмосферу для ваших співробітників.

Щоб оформити приміщення і при цьому досягти ексклюзивності, слід залишити заявку на нашому сайті. Ми створимо проект, який не зможе залишитись непоміченим.

Замовити дизайн

Ідеї для інтер'єру офісу

Організація офісного простору

Офісна атмосфера дозволяє організувати роботу співробітників та підвищити ефективність їхньої праці. Важливо, щоб приміщення були не лише естетично оформленими, а й насамперед були зручними для людей, які в них працюють.

Зона відпочинку для працівників

Ця частина простору офісу є невід'ємним атрибутом грамотно спланованого інтер'єру. Передбачивши затишне приміщення, де співробітники можуть повноцінно розслабитися та відпочити протягом робочого дня, власник бізнесу лише виграє. Адже це сприяє підвищенню продуктивності праці.

Дизайн переговорної

Інтер'єр переговорної, покликаний забезпечувати репутацію надійного партнера та сприяти досягненню довірчих відносин між Вами та потенційними клієнтами або партнерами. Сприятливі умови збільшують ймовірність укладання угод і досягнення консенсусу у спірних питаннях.

Замовити дизайн

Послуги дизайну офіса, які можна замовити в Soprano

Студія Soprano - це про унікальні проекти та максимально комфортні умови співпраці при замовленні дизайну офісу.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів і предметів інтер'єру разом із фахівцем - комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не будуть вибиватися із загальної картини Вашого будинку.

Як замовити дизайн-проект офісу від Soprano

Щоб стати щасливим власником індивідуального дизайну приміщення від професіоналів, Вам потрібно лише залишити заявку на нашому сайті.

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Чому нам довіряють дизайн офісних приміщень?

45+

Дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

Років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

Співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

Підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Поширені запитання

Замовити консультацію

Чи обов'язково залучати дизайнерів до розробки проекту офісу?

Так, якщо Ви хочете максимально раціонально задіяти площу приміщень, які є у Вашому розпорядженні. Розробка проекту дизайну офісу є одним із найскладніших напрямків у роботі студії. Адже сучасні офісні приміщення не обмежуються кабінетами для співробітників та зоною відпочинку для клієнтів, вони включають, як правило, хол, робочі кабінети для розміщення штату компанії, кабінети для керівництва, кухню, маленький санвузол. Іноді компанія також має конференц-зали, зону відпочинку для співробітників, спортзал та інші приміщення у своєму розпорядженні. Завданням дизайнерів студії є створення простору в єдиному стилі, який здатний: створити робочу обстановку; сформувати імідж компанії. Сучасний, стильний і функціональний інтер'єр є по суті візитівкою офісного приміщення. З перших секунд відвідування офісу можна дізнатися про цінності компанії.

Чи можна замовити дизайн офісу, якщо я маю фото того, що я хочу?

Так, дизайнери студії із задоволенням ознайомляться з варіантами, які відповідають Вашим уявленням про естетику та врахують усі побажання щодо розробки дизайну інтер'єру. Ми прагнемо створити простір, в якому Вам буде комфортно працювати і який надихатиме Вас на нові досягнення.

Окремі кабінети чи все ж таки оpen space компанії?

У цьому питанні вибір залишається виключно за замовником проекту та є справою смаку. Кожен із варіантів має як свої переваги, так і недоліки. Найбільшою популярністю користуються сьогодні оpen space. Також популярними, при створенні інтер'єру для компанії, є американський, європейський та змішаний стилі.

Який тип освітлення слід використовувати для оформлення офісу?

Для того, щоб співробітникам компанії було комфортно працювати, робочий простір має бути добре освітленим. Правильне світло є запорукою продуктивної роботи, адже воно нівелює ризик погіршення зору, відчуття втоми, виникнення головного болю тощо. Бажано, щоб відтінок світла був максимально близьким до кольору природного освітлення. Залежно від обраного стилю оформлення приміщення можуть використовуватись растрові світильники, лінійні світильники, лампи-трансформери з рухомою ніжкою для освітлення робочого місця в індивідуальному порядку, тощо.

Як вибрати дизайн офісу?

При виборі дизайну для офісу слід відштовхуватися від діяльності компанії. Дизайнери студії аналізують особливості бізнесової діяльності, цільову аудиторію, брендування компанії та інші фактори. Важливо, щоб дизайн офісного приміщення максимально розкривав цінності компанії, відрізнявся індивідуальністю та гармонійно поєднував у собі естетику та комфорт.

Які кольори слід використовувати для оформлення дизайну офісу?

При оформленні робочого простору рекомендується використовувати нейтральні відтінки, приємні для очей. Вони сприяють підвищенню продуктивності праці та створюють максимально сприятливі умови для роботи. Щоправда, також слід враховувати і фірмовий стиль компанії, для якої створюється інтер'єр. Якщо корпоративним кольором бренду є яскравий відтінок, його можна використовувати у декорі та розставляти за його допомогою акценти при оформленні переговорної, зони відпочинку для співробітників та інших приміщень.

Замовити консультацію