RU

Студія дизайну інтер'єрів Soprano

Студія дизайну інтер'єрів Soprano – місце, де Ваші мрії втілюються в реальність. Якщо Ви хочете замовити авторський проект дизайну будинку, квартири чи комерційного приміщення – не варто зволікати, замовити проект можна через сайт чи за номером телефону.

Замовити дизайн

Наша історія

Студія дизайну інтер'єрів Soprano представлена ​​на ринку України понад 5 років. За роки свого існування фахівці студії реалізували безліч різноманітних проектів.

Відмінною особливістю нашої студії дизайну інтер'єрів Soprano є те, що в одному просторі ми об'єднали дизайн-студію та магазин декоративно-оздоблювальних матеріалів, де можна підібрати плитку, сантехніку, ламінат, шпалери та освітлення для Вашої оселі, квартири чи кафе.

Ця унікальна можливість дозволяє нашим клієнтам побачити пропоновані дизайнерами зразки для реалізації проекту, оцінити їхню фактуру та кольорову гаму.

Переглянути дизайни

Команда

Студія дизайну інтер'єрів - це про творчість та максимальне злиття з мистецтвом. У нас працюють професіонали, які знають усі тонкощі складання проектів для житлової та нежитлової нерухомості. Команда спеціалістів студії дизайну інтер'єрів – це люди, які живуть дизайном. У кожен проект ми вкладаємо частинку своєї душі, щоб зробити простір навколо Вас максимально комфортним та затишним. Дизайнери студії черпають знання, відвідуючи різні виставки, а також надихаються книгами та журналами із нашої бібліотеки, в яких зібрані найкращі дизайн-проекти інтер'єрів світового рівня. Щоб познайомитися з талановитими співробітниками студії дизайну - залишайте заявку на нашому сайті.

Замовити дизайн

Послуги студії дизайну Soprano

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів і предметів інтер'єру разом із фахівцем - комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не будуть вибиватися із загальної картини Вашого будинку.

Чому наші дизайнери інтер'єру професіонали?

45+

дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Поширені запитання

Якщо я маю референс з інтернету, дизайнери візьмуться за роботу?

Так. При розробці дизайну інтер'єру котеджу, квартири або комерційного приміщення ми намагаємося максимально врахувати всі побажання клієнта та втілити у життя його розуміння естетики. Тому, якщо ви надихнулися зразками інтер'єрів з журналів, інтернету або ж завітали до місця, яке не виходить у Вас з голови, то дизайнери зроблять все можливе, щоб втілити наявний референс у життя.

Чи дотримуєтеся Ви обумовленого графіка реалізації проекту?

Так, ми чудово розуміємо наскільки важливим є дотримання обумовленого графіку та своєчасна здача об'єкта замовнику, тому терміни реалізації проекту прописуються в умовах договору.

Чи доступна мені можливість придбати матеріали для реалізації проекту не у Вашому салоні-магазині?

Так, Ви можете придбати матеріали для роботи в будь-якому магазині, ми з радістю допоможемо Вам у цьому і зробимо все для того, щоб реалізація відповідала авторському проекту від наших фахівців і надихала Вас на нові звершення.

Я можу побачити портфоліо компанії?

Так, приклади наших робіт Ви можете побачити на сторінці Портфоліо. Там представлені авторські рішення щодо створення інтер'єрів котеджів, квартир, офісних приміщень, торгових площ.

Під час замовлення послуги “дизайн приміщення під ключ” можна, щоб бригада будівельників була від клієнта?

Ні, при замовленні пакета послуг "під ключ" працює бригада будівельників від компанії, оскільки ми беремо на себе повну відповідальність за виконання всіх робіт.

Технічна документація від студії дизайну буде зрозумілою для бригади робітників?

Так, всі креслення відповідають технічним нормам та правилам, відповідно до яких майстри реалізують проект без непередбачених затримок та неточностей. Якщо труднощі із прочитанням все ж таки виникнуть, то ми із радістю допоможемо вирішити їх і розібратися у всіх деталях.