RU

Дизайн будинку в Києві від Soprano

Студія Soprano пропонує високоякісний дизайн будинків в Києві, враховуючи унікальний стиль і дух столиці. Наші професіонали здатні втілити в життя будь-які Ваші ідеї, створивши ідеальний простір для комфортного життя. Ми працюємо з різними стилями і напрямками, від класики до сучасних тенденцій. Ви можете замовити дизайн-проект будинку на нашому сайті.

Замовити дизайн
Дизайн будинку в Києві

Послуги дизайну інтер'єру будинку, котеджу в Києві

Студія Soprano пропонує професійні послуги з дизайну інтер'єру для будинків і котеджів в Києві. Наша команда експертів допомагає втілювати в життя найсміливіші та найкреативніші ідеї, враховуючи при цьому індивідуальні вподобання клієнта і актуальні тенденції дизайну.

Дизайн інтер'єру

Наша команда професійно займається дизайном інтер'єру будинків різних площ, тож, навіть, малогабаритні приміщення можуть бути трансформовані за допомогою креативного та умілого підходу. Дизайнери студії мають багатий досвід створення інтер'єрів, які є як практичними, та естетично привабливими. Ми використовуємо новітні технології, щоб створити простір, який буде відповідати вашому стилю життя та відображати ваші цінності.

Ремонт під ключ

Ефективна методика керування всіма стадіями робіт у Києві допомагає дотримуватися встановлених строків та реалізовувати інтер'єрний дизайн без відхилень. Наші фахівці регулярно відвідують місце проведення робіт, перевіряють відповідність дизайн-проекту та фактичної ситуації на об'єкті, а також контролюють відповідність кольорової палітри.

Підбір матеріалів

Спільний вибір матеріалів та елементів декору з нашим спеціалістом - це глобальний та економічно ефективний сервіс для вас як для клієнта. Ця послуга дозволяє придбати естетично виважені та функціональні предмети, які ідеально доповнюють загальний стиль вашого будинку.

Головні тренди у дизайні інтер'єру будинку 2023 року

Дизайн-студія Soprano стежить за актуальними нововведеннями у світі дизайну, адаптуючи їх для створення неперевершених, індивідуальних та особливих інтер'єрів для своїх клієнтів. Ми віримо, що кожен будинок, над яким ми працюємо, стає виразом власного стилю та ідеалів наших замовників.

Ціни на дизайн інтер'єру будинку в Києві від Soprano

Вартість дизайн-проекту будинку в Києві варіюється в залежності від обраного комплекту послуг, які входять до пропозиції пакетів від студії, а також від розміру будівлі. Soprano надає 3 варіанти співпраці для своїх клієнтів: повний проект; повний проект із авторським супроводом; реалізація інтер'єру без участі замовника - ремонт "під ключ".

Для отримання деталей щодо вартості дизайну котеджу в Києві для кожного пакету послуг, визначення ціни для вашого об'єкта та замовлення розробки дизайн-проекту від експертів, зверніться до менеджерів студії.

Дізнатись ціни

Наші проекти

Тут ви можете ознайомитись з прикладами оригінальних проектів будинків, створених нашими креативними дизайнерами.

Дизайн-проект Estro

Дизайн-проект Reprise

Дизайн-проект Descant

Поширені запитання

Як оплачуються послуги студії?

Перший виїзд на об'єкт замовника є безкоштовним. Після цього відбувається розробка кількох варіантів перепланування інтер'єру. Якщо замовнику подобається один із варіантів, то на наступній зустрічі ми укладаємо договір та беремо 50% оплати. Залишок від суми розробки дизайн-проекту будинку, ресторану або окремої кімнати оплачується після завершення проекту дизайну інтер'єру. Така схема співпраці передбачена для тих випадків, коли кав'ярня, котедж чи кімната у будинку перебуває в межах України. Якщо такий об'єкт знаходиться за межами країни, то замовник надає обмірний план приміщення дизайнерам студії самостійно, а всі платежі здійснюються через банк.

Чи необхідно надавати дизайнерам студії референси реалізацій, які мені сподобалися?

Це не є обов'язковим, однак, якщо у Вас є приклади реалізації дизайну інтер'єру квартири, будинку або кафе, які Вам подобаються, то краще показати їх нашим дизайнерам. Це дозволить швидше вловити Ваші бажання і в максимально стислий термін надати дизайн-проект для оформлення квартири, котеджу або окремої кімнати в будинку.

На кого покладається обов'язок оплати проживання, проїзду та харчування бригади робітників у разі вибору пакету послуг "ремонт під ключ"?

Якщо клієнт вибирає для себе співпрацю з нашою студією в рамках пакету послуг "ремонт під ключ", то на нього покладаються всі витрати на перевезення робочої бригади, а також її розміщення у своєму місті. В рамках цього пакету послуг ми працюємо виключно зі своєю бригадою, тому що тільки в такому разі можемо гарантувати високу якість виконаних робіт.

Як знімаються заміри приміщення, якщо об'єкт нерухомості знаходиться в Києві?

Заміри знімаються співробітниками нашої компанії. Перший виїзд на об'єкт та зняття замірів є безкоштовним для наших клієнтів. Під час першої зустрічі ми хочемо познайомитися ближче із замовником, дізнатися про його смаки, стилістичні уподобання та визначити всі особливості приміщення. Точне визначення всіх параметрів дозволить визначити перспективу реалізації подіумів, оформлення стель, організації наявних ніш та багато іншого.