RU

Дизайн інтер'єру в Києві від Soprano

Дизайн інтер'єру - це не тільки про естетику та цікавий декор. Насамперед це про функціональність простору. Талановиті дизайнери студії створять простір, в якому Вам буде комфортно та затишно. Щоб замовити розробку дизайн-проекту, залишайте заявку на нашому сайті.

Замовити дизайн

Послуги дизайну інтер'єра в Києві

Студія дизайну Soprano прагне створити максимально комфортні умови для співпраці та пропонує клієнтам у Києві не лише широкий перелік послуг, а й різні пакети послуг із розробки дизайну інтер'єру.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та предметів інтер'єру разом із спеціалістом – комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не вибиватимуться із загальної картини Вашої оселі.

Замовити дизайн-проект для будь-якого типу приміщень

Величезний досвід за плечима дизайнерів нашої студії, а також їхня любов до своєї роботи дозволяють нам створювати справжні шедеври. Творчий підхід наших спеціалістів легко знаходить своє відображення у дизайні проектів комерційних та некомерційних приміщень у Києві.

Ціни на дизайн інтер'єру в Києві від Soprano

Вартість дизайну інтер'єру в Києві варіюється в залежності від обсягу послуг, які містяться в пакетах співробітництва та площі приміщення, що пропонуються студією. Soprano пропонує 3 варіанти пакетів послуг для своїх клієнтів, а саме: повний проект; повний проект + авторський супровід; реалізацію інтер'єру без участі замовника – ремонт під ключ.

Дізнатись ціни дизайну інтер'єру приватного будинку, квартири, кімнати, кафе, ресторану чи офісу в Києві в рамках кожного пакету, виконати розрахунок для Вашого приміщення та замовити розробку дизайн проекту у наших спеціалістів, можна через менеджерів студії.

Дізнатись ціни

Наші проекти

Дизайнери надихаються книгами зі своєї бібліотеки студії, а також відвідують різні виставки. У своїх проектах співробітники нашої студії втілюють отримані знання та гармонійно поєднують функціональність та модні тренди дизайну інтер'єру з особистістю замовника та його уявленнями про естетику. З деякими прикладами наших робіт можна познайомитись тут.

Дизайн-проект Con Affetto

Дизайн-проект Grazioso

Дизайн-проект Bel Canto

Поширені запитання

Якщо у мене є готовий референс для створення дизайну інтер'єру, чи можуть дизайнери студії врахувати його при розробці проекту?

Так, ми прагнемо створити для клієнта максимально комфортний простір, який відповідатиме його уявленням про естетику. Якщо Ви надихнулися якимись зображеннями з мережі, журналу або книги, наші дизайнери із задоволенням розглянуть їх. При розробці дизайн-проекту ми будемо намагатись максимально врахувати всі Ваші бажання та створити простір, в якому кожна деталь відрізнятиметься оригінальністю та надихатиме на нові звершення. Головним завданням є створення приміщення, в якому гармонійно поєднуватимуться естетика, ергономічність і функціональність.

Чи змінюватиметься ціна залежно від вибраного стилю для оформлення простору?

Ні, ціни на послуги фіксовані у кожному пакеті. На підсумкову вартість розробки дизайн-проекту впливає лише обраний пакет та площа приміщення, до якого він розробляється.

На скільки готовий результат відповідатиме дизайн-проекту?

Ступінь відповідності готового результату проекту дизайну інтер'єра від фахівців студії залежить від того, наскільки точно замовник дотримуватиметься рекомендацій щодо підбору оздоблювальних матеріалів, освітлення, меблювання, декору для інтер'єру. Розширений пакет послуг з авторським супроводом включає допомогу дизайнера при підборі всіх цих складових інтер'єру. Також Ви можете замовити реалізацію інтер'єру без участі замовника – «під ключ». У такому разі на дизайнерів нашої студії покладається повна відповідальність за відповідність результату проекту, який був запропонований ними.

Дизайнери допомагають із вибором оздоблювальних матеріалів для реалізації проекту?

Так, дизайнери студії намагаються максимально сприяти замовнику в оформленні квартири, котеджу або офісу. Компетентні фахівці при підборі матеріалів звертають увагу на їх зовнішній вигляд, якість виконання та цінову політику, прагнучи задовольнити запити клієнта.

Під час замовлення послуги “дизайн приміщення під ключ” можна, щоб на проекті працювала наша бригада будівельників?

У рамках пакету послуг "реалізація інтер'єру без участі замовника" працює бригада будівельників від студії. Ми беремо на себе повну відповідальність за виконання всіх робіт у Києві та працюємо із бригадою будівельників, у компетентності, пунктуальності та високій якості робіт яких ми повністю впевнені.

Чи обов'язково замовляти оздоблювальні матеріали у Вашому салоні-магазині?

Оздоблювальні матеріали для інтер'єру Вашої оселі, ресторану або кафе Ви можете придбати в будь-якому салоні або магазині. Наші дизайнери із задоволенням допоможуть із вибором всіх елементів. Плитку, сантехніку та інші оздоблювальні матеріали з нашого салону ми пропонуємо з тієї причини, що замовник має можливість оцінити фактуру і колір матеріалів наживо.

Студія дотримується затвердженого графіка роботи над проектом?

Так, ми чудово розуміємо, що відповідність графіку та виконання всіх робіт у термін вкрай важливі для замовника, тому щодо цього Ви можете бути абсолютно спокійними. Також терміни реалізації проекту прописуються в умовах договору. Не варто проте забувати і про те, що дотримання термінів багато в чому залежить і від самого замовника, адже дизайн інтер'єру – це робота в тандемі.