RU

Дизайн квартир у м. Київ від Soprano

Гарний та модний інтер'єр квартири починається з вибору кваліфікованих спеціалістів. У Києві дизайн-студія Soprano протягом п'яти років розробляє авторські проекти дизайну квартир та забезпечує їх втілення в життя.

Замовити дизайн
Дизайн квартир у м. Київ

Дизайн-проект квартири будь-яких розмірів у м. Київ від Soprano

Студія дизайну інтер'єрів Soprano у Києві створює сучасні авторські проекти для апартаментів різної площі. З задоволенням реалізуємо інтер'єр вашої мрії, враховуючи всі ваші побажання та потреби. Студія Soprano - це індивідуальний підхід, вишуканий смак та здатність створювати простори, які відображають характер та стиль життя клієнтів.

Послуги дизайну квартир у Києві від студії Soprano

Дизайнери нашої студії у місті Київ допоможуть створити унікальний дизайн квартири, формуючи простір, де кожна деталь підкреслює свою індивідуальність. Вони вміло поєднують естетичні та функціональні аспекти, щоб вам було приємно та зручно у вашому особливому просторі.

Дизайн інтер'єру

У Києві ми здійснюємо дизайн інтер'єру квартир будь-якої площі. Завдяки майстерному підходу до дизайну інтер'єру, можна значно оптимізувати, модернізувати та візуально збільшити навіть невеликі апартаменти, забезпечуючи їм більше функціонального простору.

Ремонт під ключ

Ефективна система управління всіма етапами робіт у Києві дозволяє дотримуватися термінів та втілювати дизайн інтер'єру без помилок. Ми відвідуємо об'єкт, слідкуємо за відповідністю дизайн-проекту та реальної ситуації, а також контролюємо співпадіння кольорової гами.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та елементів інтер'єру спільно зі спеціалістом у Києві - це комплексний та економічно вигідний сервіс для клієнта. Він допомагає придбати стилістично обґрунтовані та практичні предмети, які гармонійно вписуються в загальний образ вашої квартири.

Вартість дизайн-проекту квартири в м Київ від Soprano

Ціна дизайн-проекту квартири в Києві змінюється залежно від обраного набору послуг, які включені в пропоновані пакети студії, а також від площі приміщення. Soprano пропонує 3 види співпраці для своїх замовників: комплексний проект; комплексний проект з авторським супроводом; втілення інтер'єру без участі клієнта - ремонт "під ключ".

Щоб отримати інформацію про ціну дизайну квартири в Києві для кожного пакету послуг, розрахувати вартість для вашого приміщення та замовити розробку дизайн-проекту від професіоналів, зв'яжіться з менеджерами студії.

Дізнатись ціни

Наші проекти

Завдяки нам інтер'єр вашої квартири зміниться до невпізнанності. Пропонуємо ознайомитися зі зразками дизайну інтер'єра, якими ми пишаємося:

Дизайн-проект Burlesco

Дизайн-проект Grazioso

Дизайн-проект Bel Canto

Поширені запитання

Як оплачуються послуги студії?

Перший виїзд на об'єкт замовника є безкоштовним. Після цього відбувається розробка кількох варіантів перепланування інтер'єру. Якщо замовнику подобається один із варіантів, то на наступній зустрічі ми укладаємо договір та беремо 50% оплати. Залишок від суми розробки дизайн-проекту будинку, ресторану або окремої кімнати оплачується після завершення проекту дизайну інтер'єру. Така схема співпраці передбачена для тих випадків, коли кав'ярня, котедж чи кімната у будинку перебуває в межах України. Якщо такий об'єкт знаходиться за межами країни, то замовник надає обмірний план приміщення дизайнерам студії самостійно, а всі платежі здійснюються через банк.

Чи необхідно надавати дизайнерам студії референси реалізацій, які мені сподобалися?

Це не є обов'язковим, однак, якщо у Вас є приклади реалізації дизайну інтер'єру квартири, будинку або кафе, які Вам подобаються, то краще показати їх нашим дизайнерам. Це дозволить швидше вловити Ваші бажання і в максимально стислий термін надати дизайн-проект для оформлення квартири, котеджу або окремої кімнати в будинку.

На кого покладається обов'язок оплати проживання, проїзду та харчування бригади робітників у разі вибору пакету послуг "ремонт під ключ"?

Якщо клієнт вибирає для себе співпрацю з нашою студією в рамках пакету послуг "ремонт під ключ", то на нього покладаються всі витрати на перевезення робочої бригади, а також її розміщення у своєму місті. В рамках цього пакету послуг ми працюємо виключно зі своєю бригадою, тому що тільки в такому разі можемо гарантувати високу якість виконаних робіт.

Які стилі користуються пропулярністю при розробці дизайну інтер'єру кав'ярні?

У сучасному світі інтер'єрної моди популярні такі стилі як лофт, мінімалізм та сучасний стиль. Реалізація таких стилів дозволяє досягти гармонії у просторі. Кав'ярня в наш час – це не просто ароматна кава та неймовірні десерти, це насамперед місце, куди хочеться прийти з друзями, щоб насолодитися чарівною атмосферою та провести час у затишній обстановці. Важливо створити простір, до якого хочеться повертатися знову і знову. Наші дизайнери з радістю візьмуться за оформлення дизайну інтер'єру для Вас та допоможуть організувати простір, у якому буде неповторна родзинка. Вони допоможуть створити гармонійний концепт, а за потреби у студії Soprano також можна буде замовити дизайн екстер'єру кав'ярні.

Як знімаються заміри приміщення, якщо об'єкт нерухомості знаходиться в Києві?

Заміри знімаються співробітниками нашої компанії. Перший виїзд на об'єкт та зняття замірів є безкоштовним для наших клієнтів. Під час першої зустрічі ми хочемо познайомитися ближче із замовником, дізнатися про його смаки, стилістичні уподобання та визначити всі особливості приміщення. Точне визначення всіх параметрів дозволить визначити перспективу реалізації подіумів, оформлення стель, організації наявних ніш та багато іншого.