RU

Дизайн квартири-студії від Soprano

Дизайн квартири-студії – абсолютна свобода для творчості її власників. Єдиний простір дозволяє створити інтер'єр, який ідеально відповідає способу життя власника. Щоб замовити розробку проекту від дизайнерів Soprano, залишайте заявку на нашому сайті.

Замовити дизайн

Ідеї дизайну для невеликих квартир студій

При розробці дизайну квартири-студії важливо враховувати кількість мешканців, їх вік спосіб життя, уподобання, а також архітектурні особливості приміщення.

Такий комплексний підхід до розробки дизайну дозволить створити комфортний функціональний простір для сім'ї. Дизайнери студії знають усі секрети організації простору та із задоволенням поділяться ними з Вами.

Професійний підхід до проектування включає в себе не лише творчий компонент, але й уважність до таких аспектів, як функціональність і комфорт житлового приміщення, використання передових технологій і новаторських рішень. Саме тому співпраця з командою Soprano відзначається низкою переваг у різних аспектах, починаючи від розробки інтер'єрного дизайну та професійного ремонту квартир і закінчуючи вибором високоякісних матеріалів і отриманням консультацій від наших фахівців.

Замовити дизайн

У дизайн-проектах ми втілюємо такі ідеї:

Ідеї для квартир-студій до 20 м²

Якщо форма приміщення квадратна, то для більш зручної організації місця слід відокремити зону відпочинку від кухні з вітальнею перегородкою. Найкраще виглядають скляні варіанти для зонування. Вони не забирають світло, площу та виглядають естетично. Якщо квартира має неправильну форму, скошені кути або вигнуті стіни чи ніші, тоді можна зонувати простір за допомогою освітлення, а ці ніші використовувати як гардероб і т.д.

Ідеї для квартир-студій 20-30 м²

Для квартири-студії такої площі в якості зонуючого елемента будуть доречні різні меблі, а також цікаві аксесуари. Це може бути гарний акваріум, барна стійка, чи диван.

Ідеї для квартир-студій 30-40 м²

Зону для сну на такій площі можна розмістити, обладнавши куточок з окремою спальнею, прихований від очей. Найчастіше замість ліжка використовують розбірний диван, він відрізняється більш легким та компактним виглядом. Також такі дивани часто оснащені ящиками для білизни та інших речей. Завдяки таким вбудованим системам зберігання можна повністю відмовитися від установки громіздкого комода або шафи в кімнаті і заощадити простір.

Замовити дизайн

Послуги дизайну квартири студії від Soprano

Дизайн квартири-студії від досвідчених фахівців Soprano – найкраще рішення для створення затишного простору. Soprano пропонує широкий спектр послуг у цьому напрямку та різні варіанти співпраці для клієнтів.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та предметів інтер'єру разом із спеціалістом – комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не вибиватимуться із загальної картини Вашої оселі.

Як замовити дизайн квартири-студії від Soprano

Щоб стати щасливим власником планування однокімнатної квартири від спеціалістів студії, навіть якщо вона знаходиться за кордоном, слід залишити заявку на сайті.

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Чому нам можна довірити дизайн квартири-студії?

При розробці дизайну квартири-студії наші дизайнери враховують архітектурні особливості приміщення, спосіб життя власників, кількість людей, прагнучи створити максимально затишний та функціональний простір.

45+

Дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

Років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Поширені запитання

Чи можна замовити розробку дизайну квартири-студії 20-30 метрів, якщо квартира знаходиться за межами країни?

Так, наша студія надає послуги з розробки дизайну проектів не тільки жителям України, але й тим, хто проживає за кордоном. Єдиний аспект полягає в тому, що якщо об'єкт нерухомості знаходиться за межами країни, то замовник надає обмірний план приміщення дизайнерам студії самостійно, всі платіжні транзакції здійснюються через банк і студія не може надати послугу "ремонт під ключ". При цьому менеджери студії роблять все для того, щоб комунікація між замовником та дизайнерами була максимально комфортною для клієнта, робота над проектом була злагодженою та принесла позитивний результат у максимально стислий термін. Ми прагнемо зробити все, щоб Ви залишилися задоволені отриманим результатом.

Скільки часу потрібно на створення дизайну інтер'єру для квартири-студії?

В середньому на розробку дизайну квартири-студії потрібно 2-3 місяці. При цьому робота дизайнера полягає не тільки у формуванні красивого інтер'єру, важливо, щоб замовник відчував себе в ньому комфортно і приміщення виконувало поставлені перед ним завдання на "відмінно". Також не варто забувати і про те, що розробка дизайну здійснюється за участю самого замовника. Тому від нього теж залежить швидкість реалізації проекту, чим менше часу замовнику потрібно на дачу зворотного зв'язку – тим швидше можна буде побачити результат праці талановитих дизайнерів Soprano.

Які стилі є трендами інтер'єрної моди у створення інтер'єру для квартири-студії?

Дотримання трендів інтер'єрної моди безумовно важливо, проте перш за все слід створювати такий концепт, який знаходитиме відгук у душі замовника. Дизайнери нашої студії прагнуть гармонійно поєднати модні стилістичні напрямки оформлення простору та особистість власника, надавши інтер'єру оригінальності. Серед найбільш популярних стилів, які беруться за основу, можна виділити лофт, неокласику та скандинавський стиль.

Як відбувається оплата дизайн-проекту квартири-студії?

Перший виїзд на квартиру абсолютно безкоштовний. Під час нього проводиться обмір приміщення, формується загальний концепт запланованого дизайну, також здійснюється виявлення всіх особливостей приміщення. Після першої зустрічі дизайнери працюють над переплануванням інтер'єру і якщо Ви затверджуєте один із варіантів, то на наступній зустрічі укладається договір і провадиться оплата у розмірі 50% від вартості проекту (виняток становлять ситуації коли об'єкт нерухомості знаходиться за кордоном, у цьому випадку обміри приміщення надаються замовником, а платіжні транзакції здійснюються через банк). Решта суми оплачується після завершення проекту дизайну інтер'єру.