RU

Ремонт квартири в м. Хмельницький від Soprano

Soprano в Хмельницькому - студія дизайну, яка втілить всі Ваші мрії в життя. Досвідчені фахівці компанії чудово розуміються на моді, розбираються в розмаїтті доступних на ринку матеріалів й знають як зробити приміщення по-справжньому “правильним”.

Замовити ремонт
дизайн інтер'єру квартири

Наші послуги з ремонту квартир

Фахівці Soprano сьогодні займаються не тільки розробкою дизайнів для всіх типів приміщень, а й виконують косметичний, капітальний та дизайнерський ремонти. До того ж в студії можна замовити не тільки весь спектр ремонтних робіт, а й узгодити всі моменти щодо матеріалів. Такий комплексний підхід свідчить про європейський рівень сервісу та відповідність компанії високим стандартам надання послуг в цій ніші.

Дизайнерський ремонт

Різновид капітального чи косметичного ремонту, який передбачає розробку індивідуального проекту. Шаблонні рішення тут недоречні, адже проєкт має ґрунтуватися на уявленнях власника житла про естетику та комфорт, баченні дизайнера щодо оформлення простору, відповідному стилістичному рішенні тощо. Щоб досягти бездоганного результату займатися проєктом мають справжні професіонали.

Косметичний ремонт

Якщо Вам не треба замінювати комунікації, Ви не хочете робити перепланування приміщення, а хочете просто “освіжити” його, тоді Вам потрібен косметичний ремонт. Під час нього виконується заміна підлогового покриття, переклеюються шпалери, замінюється сантехника, меблі, люстри тощо Порівняно з іншими варіантами він потребує відносно небагато часу й відрізняється доступністю в плані ціни.

Капітальний ремонт

Капітальний ремонт житла потрібен тоді, коли є потреба підвищити функціональність житла шляхом перепланування та заміни інженерних комунікацій на сучасне обладнання. До нього вдаються у разі, коли заміною шпалер, дверей тощо вже не обійтися. Виконання такого ремонту передбачає необхідність доволі великих витрат в плані часу та фінансів. Однак результатом буде повна зміна простору й створення неймовірної атмосфери.

Ремонт квартир будь - яких розмірів у Хмельницькому від студії Soprano

Студія Soprano спеціалізується на ремонті квартир будь-яких розмірів у Хмельницькому, надаючи високоякісні та індивідуальні послуги для кожного клієнта. Ми розуміємо, що кожна квартира має свої унікальні особливості, тому наша команда дизайнерів і фахівців готова працювати з найрізноманітнішими об'єктами.

Наші роботи

ВІтальня
Спальня
Робоча зона
ВІтальня
Кухня

Ремонт від професіоналів

Дизайн-студія Soprano займається розробкою дизайну інтер'єрів для різних типів приміщень та реалізацією їх під ключ. Головна наша особливість - це команда справжніх професіоналів, яких об'єднує творчість, талант та майстерність у сфері дизайну. Ще одна відмінність Soprano - це поєднання дизайн-студії та магазину декоративно-оздоблювальних матеріалів в одному просторі. Саме у салон-магазині наші клієнти можуть підібрати плитку, сантехніку, ламінат, шпалери та освітлення для ремонту, щоб оцінити їхню фактуру, кольорову гаму і т д. Ми пропонуємо своїм клієнтам комплексний підхід, адже окрім розробки дизайн-проектів, Ви можете скористатися послугою ремонту під ключ, що включає абсолютно всі етапи - починаючи від планування і закінчуючи останніми деталями дизайну. Ремонт від професіоналів команди Soprano-це про якість, відповідальність та класний результат!

Замовити ремонт

Ціни на ремонт квартири у м. Хмельницький від Soprano

Спектр послуг нашої компанії доволі великий, адже ми пропонуємо своїм замовникам косметичний ремонт, капітальний ремонт та дизайнерський ремонт квартир. Ціна залежить від обраного типу ремонту та обумовленого пакету співпраці з замовником. Адже тривалість, необхідні ресурси на виконання робіт абсолютно різні. В цілому, наші ціни на ремонт в Хмельницькому відрізняються демократичністю, а якість при цьому залишається на висоті. 

Як замовити ремонт квартири від Soprano

Шість простих кроків до Вашого сучасного ремонту виглядають так:

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Наші проекти

Тут Ви можете ознайомитися з деякими зразками наших робіт, щоб оцінити творчу майстерність та стиль команди Soprano.

Дизайн-проект Bel Canto

Дизайн-проект Grazioso

Дизайн-проект Burlesco

Чому нам можна довірити ремонт квартири у Хмельницькому?

45+

дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.