RU

Дизайн інтер'єру квартир від Soprano

Гарний та сучасний дизайн інтер'єру квартири починається із вибору професіоналів. Дизайн-студія Soprano протягом п'яти років створює авторські проекти дизайну квартир та здійснює їх реалізацію. Заповніть форму на сайті, щоб стати ближчими до комфортного та естетичного простору мрії.

Замовити дизайн
Мінімалістична вітальня із елементами дерева

Послуги дизайну квартир, які можна замовити у Soprano

Дизайн інтер'єру

Ми створюємо дизайн інтер'єру квартири для приміщень будь-якої площі. Завдяки вдалому проектуванню інтер'єру, навіть невелику квартиру можливо значно оптимізувати, оновити та візуально збільшити, забезпечуючи їй додатковий функціональний простір.

Ремонт під ключ

Ефективна система керівництва всіма стадіями процесу дозволяє клієнту замовити дизайн квартири та отримати якісний результат відповідно до встановлених термінів без будь-яких недоліків. Ми відвідуємо місце проведення робіт, слідкуємо за відповідністю дизайн-проекту та фактичною ситуацією, а також перевіряємо відповідність колірної гами.

Підбір матеріалів

Обираючи матеріали та елементи інтер'єру разом з фахівцем, клієнт отримує комплексний та економічно вигідний сервіс. Ця послуга допомагає придбати стилістично відповідні та практичні предмети, які гармонійно вписуються в загальний образ вашої оселі. Дизайн інтер'єру квартири враховує всі нюанси, щоб забезпечити найкращий результат.

Дизайн інтер'єру для квартир будь-яких розмірів

Наша дизайн студія Soprano розробляє сучасні авторські дизайни інтер'єру квартир з різною площею. Ми з радістю втілимо в дійсність інтер'єр вашої мрії.

Як замовити дизайн інтер'єру квартири від Soprano

Шість простих кроків до Вашого оновленого інтер'єру виглядають так

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Чому нам можна довірити дизайн квартир?

Робота з нашими дизайнерами полегшує процес облаштування інтер'єру квартири і дає впевненість у тому, що кінцевий дизайн інтер'єру буде відповідати проекту.

45+

Дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

Років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

Співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

Підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Наші проекти

Завдяки нам інтер'єр Вашої квартири перероджується до невпізнання. Пропонуємо ознайомитися зі зразками дизайну інтер'єру, якими ми пишаємося:

Дизайн проект A Cappella

Дизайн проект Burlesco

Дизайн-проект Estro

Поширені запитання

Навіщо потрібна послуга «ремонт під ключ»?

Дизайн квартири «під ключ» передбачає повний пакет послуг. Вам не потрібно витрачати свої нерви та час на пошук робочих бригад, довго перебувати на об'єкті, контролюючи процес ремонту. Також вам не потрібно займатися доставкою та вивантаженням будматеріалів, сантехніки, меблів та предметів інтер'єру. Наші співробітники повністю візьмуть на себе процес дизайну і нададуть готовий результат в обумовлені терміни.

У якому регіоні країни Ви працюєте?

Компанія «Soprano» здійснює дизайн інтер'єру квартир, будинків, дач, котеджів та комерційних споруд у всіх регіонах країни. Ми працюємо у всіх обласних центрах України та у Києві.

Чи знайомі ваші дизайнери з останніми новинками на ринку оздоблювальних матеріалів?

Звісно. Крім студії, у нас є великий салон-магазин оздоблювальних матеріалів. Тут Ви можете побачити та придбати найновіші види плитки, ламінату, шпалер, паркету, сантехніки, освітлювальних приладів тощо. Зручність полягає також у тому, що ви одразу можете побачити наживо усі матеріали, представлені у 3-D візуалізації.