RU

Дизайн чотирикімнатної квартири від Soprano

Дизайнерське бачення при створенні інтер'єру просто необхідне, якщо Ви хочете, щоб дизайн чотирикімнатної квартири радував Вас своєю естетичністю, а простір був максимально комфортним для всіх домочадців.

Замовити дизайн

Ідеї для інтер'єру чотирикімнатних квартир

Велика площа приміщення, яка є характерною для квартири з 4 кімнатами, дозволяє перепланувати простір, втілити будь-які оригінальні ідеї дизайнерів, досягти гармонії у стилі та індивідуальних уподобаннях власника, а також підібрати нетривіальний декор, який дозволить внести тепло та затишок в інтер'єр.

Щоб створений простір максимально відповідав уявленням власника про красу та ергономічність, при розробці дизайну потрібно визначити основний концепт приміщення, колірну гаму, стилістичну концепцію.

Замовити дизайн

Важливо продумати такі аспекти:

Основний концепт приміщення

Раціональне та ефективне облаштування всіх приміщень у квартирі або знесення всіх перегородок для отримання великого простору для реалізації будь-якої ідеї - основні принципи оформлення великих квартир. Перш за все, треба зрозуміти який концепт слід використовувати при розробці проекту Вашої квартири. Як правило, вибір залежить від кількості членів сім'ї, їх віку, захоплень та способу життя.

Кольорова гамма

У цьому аспекті фантазія дизайнерів практично нічим не обмежена. При виборі кольорової палітри для приміщення слід враховувати розмір кімнати, її призначення, рівень природного освітлення, орієнтацію і розміри вікон. Так, для візуального збільшення простору використовується холодна палітра, для надання приміщенню затишку – тепла. Дизайнери активно вдаються також до комбінування колірних схем для зонування простору.

Стилістична концепція

Від стилю дизайну інтер'єру залежить тип меблів, насиченість кольорів, освітлення, текстиль та декор. Серед найбільш популярних стилів, що застосовуються у дизайні чотирикімнатної квартири, виділяють сучасний та класичний стилі.

Замовити дизайн

Наші послуги

Дизайн чотирикімнатної квартири від дизайнерів Soprano – найкраще рішення для Вашого сімейного гніздечка. Студія пропонує широкий спектр послуг у цьому напрямку.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та предметів інтер'єру разом із спеціалістом – комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не вибиватимуться із загальної картини Вашої оселі.

Як замовити дизайн-проект чотирикімнатної квартири від Soprano

Стати щасливим власником дизайну чотирикімнатної квартири від професіоналів легко, варто залишити заявку на нашому сайті і обговорити всі умови співпраці з менеджерами.

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Поширені запитання

Які стилі дизайну інтер'єру користуються популярністю під час оформлення великих квартир?

При оформленні дизайну інтер'єру чотирикімнатної квартири користуються попитом такі стилі, як функціональний мінімалізм, скандинавський, лофт і класика. Однак, це зовсім не означає, що Вам необхідно для облаштування сімейного гніздечка вибрати стиль із цього переліку. Талановиті дизайнери зроблять все можливе, щоб створити атмосферу тепла та затишку, яка максимально відповідатиме Вашим уявленням про красу та естетику. Дизайнери із задоволенням візьмуться за втілення найсміливіших ідей та бажань і зроблять все, щоб створити унікальний дизайн для вітальні, кухні, ванної кімнати, передпокою, спальні та інших приміщень у квартирі.

Наскільки готовий дизайн відповідатиме 3D-візуалізації від дизайнерів студії?

Ступінь відповідності готового проекту повністю залежить від того, наскільки чітко клієнт дотримуватиметься рекомендацій дизайнерів студії щодо підбору меблів, її фактур та кольору, декору для приміщення, джерел світла тощо. Робота над дизайном інтер'єру - це тандем замовника та спеціалістів студії, якщо йдеться про співпрацю в рамках пакетів “Повний проект” та “Повний проект + авторський супровід”. Повної відповідності 3D-візуалізації можна досягти в рамках пакету послуг “Ремонт під ключ”.

Чи допомагають дизайнери з підбором декору?

Так, при замовленні послуги авторський супровід або ремонт під ключ наші фахівці допомагають з підбором декору для приміщень. Роль різних дрібниць при оформленні інтер'єру важко переоцінити, вони мають створювати атмосферу і затишок. Різні декоративні подушки, скульптури, вази, штори та картини здатні перетворити будь-яке приміщення і дозволяють правильно розставити акценти в інтер'єрі. Саме такі дрібниці максимально відображають індивідуальність замовника в інтер'єрі та дозволяють втілити в ньому його хобі, інтереси, захоплення та всі уявлення про естетику.

Чи можу я підбирати матеріали для ремонту чотирикімнатної квартири без дизайнера?

Так, Ви можете займатися підбором матеріалів для ремонту свого житла в панельному будинку, хрущовці або приватному будинку без залучення до цього процесу дизайнера, але в такому разі відповідальність за відповідність готового дизайну запропонованої фахівцями 3D візуалізації покладається повністю на Вас.