RU

Дизайн інтер'єру у Хмельницькому від Soprano

Дизайн інтер'єру - це не тільки про естетику, але й про ефективний простір, що функціонально відповідає поставленим завданням. Без досвідченого дизайнера досягти цієї гармонії не легко. Замовити послуги дизайнера інтер’єру у Хмельницькому можна на нашому сайті.

Замовити дизайн
Стіл у вітальні в пастельних тонах

Послуги дизайну інтер'єру у Хмельницькому

Дизайн інтер'єру у Хмельницькому від студії Soprano – найкраще рішення для Вашого житла чи комерційного приміщення. Soprano пропонує широкий спектр послуг та варіативність схеми співпраці.

Дизайн інтер'єру

Ми спеціалізуємося на дизайні інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. Якщо виконати професійний дизайн інтер'єру, то навіть невелику квартиру можна значно розширити, модернізувати і зробити візуально більш просторою та комфортною. Наш дизайнер інтер'єру у Хмельницькому готовий допомогти вам з цим завданням.

Ремонт під ключ

Завдяки налагодженій системі управління всіма етапами робіт, ми можемо гарантувати дотримання термінів та якісне виконання дизайну інтер'єру без будь-яких вад. Наші фахівці з дизайну інтер'єру у Хмельницькому відвідають об'єкт, стежать за відповідністю дизайн-проекту та реальної картини, а також контролюють колористику.

Підбір матеріалів

Об'єднання з спеціалістом для вибору матеріалів та предметів дизайну інтер'єру - це комплексна та економічно вигідна послуга для наших клієнтів. Вона допомагає знайти стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які гармонійно вписуються в загальну картину Вашого будинку чи квартири. Наші дизайнери інтер'єру у Хмельницькому готові допомогти вам з цим завданням.

Замовити дизайн-проект для будь-якого типу приміщень

Для талановитих дизайнерів студії немає нічого неможливого. Вони легко впораються зі створенням дизайну інтер'єру різних типів приміщень у Хмельницькому.

Дизайнер інтер'єру у Хмельницькому від Soprano

Компанія Soprano в Хмельницькому - це не просто студія дизайну, але і невичерпне джерело творчого натхнення та ексклюзивних ідей для вашого інтер'єру. Кожен наш проект- це унікальна історія, де всякий детально пророблений образ віддзеркалює вишуканий смак індивідуального клієнта та особливе бачення дизайнера.
Дизайнер інтер'єру - це професіонал, який знає усі тонкощі складання проектів для житлової та нежитлової нерухомості, це людина, яка живе дизайном. І саме завдяки таким фанатам своєї справи, яких згуртувала навколо себе засновниця компанії - Пані Наталя, студія Soprano представлена ​​на ринку України вже понад 5 років. Сама ж Наталя має досвід виконання дизайну інтерʼєрів впродовж 12 років. Хоча її шлях починався як хобі, згодом, робота “в задоволення для друзів” переросла в замовлення від клієнтів з потребою надавати супровід, а з часом взагалі виконувати ремонт під ключ, так як паралельно з послугами дизайнера надавався весь спектр матеріалів для ремонту, адже в одному просторі об'єднали дизайн-студію та магазин декоративно-оздоблювальних матеріалів, де можна підібрати плитку, сантехніку, ламінат, шпалери та освітлення для Вашої оселі, квартири чи кафе.

Ціни на дизайн інтер'єру в Хмельницькому від Soprano

Вартість робіт дизайнера інтер’єру у Хмельницькому варіюється в залежності від обраного пакету послуг, в рамках якого планується здійснення співпраці (повний проект; повний проект + авторський супровід; реалізація інтер'єру без участі замовника – ремонт під ключ) та площі приміщення, в якому буде здійснюватися перевтілення простору. Варто заначити, що дизайн-студія Soprano надає послуги не тільки у Хмельницькому, а й в інших містах області - Кам'янець-Подільський, Шепетівка.

Дізнатися вартість дизайну інтер'єру приватного будинку, квартири, кімнати, ресторану чи офісного приміщення, а також замовити послугу у наших спеціалістів можна через менеджерів студії. Також, окрім дизайну, ми надаємо послуги з ремонту квартир та ремонту будинків, котеджів.

Слід нагадати, що салон Soprano - це поєднання дизайн-студії та виставки матеріалів для дизайну інтер'єру. Саме тому, завітавши до нас у місті Хмельницькому за адресою вул. Зарічанська 3/1, Ви можете ознайомитися з широким вибором підлогового покриття (ламінат, вінілова плитка, керамічна плитка), шпалер та отримати консультацію спеціалістів, стосовно інших матеріалів для дизайну, скористатися послугою візуалізації.

Дізнатись ціни

Наші проекти

Надихаючись книгами із бібліотеки студії, талановиті дизайнери створюють неймовірні оформлення простору, незалежно від його типу. Деякі роботи можна побачити тут.

Дизайн-проект Estro

Дизайн-проект Amoroso

Дизайн-проект Portamento

Поширені запитання

Студія Soprano може розробити дизайн-проект для всіх типів приміщень без винятку?

Так, дизайнери студії працюють із різними типами приміщень. Наші талановиті співробітники знають усі тонкощі розробки проектів для житлової та нежитлової нерухомості у Хмельницькому. Команда наших спеціалістів студії дизайну інтер'єрів у кожен проект вкладає частинку своєї душі, ми прагнемо зробити простір навколо Вас максимально комфортним та затишним. Для нас немає важких чи нездійсненних завдань. Дизайнери студії мають величезний досвід у сфері дизайну та із задоволенням розроблять дизайн проект для кафе, ресторану, стоматології, магазину, котеджу та інших типів приміщень.

Чому декор такий важливий?

Різні дрібниці в дизайні інтер'єру створюють затишок, атмосферу і є не менш важливими самого дизайну. Декор - це не завжди тільки про естетику, адже до нього відносяться не лише картини, декоративні подушки, рослини, різноманітні скульптури, але й вази, кошики, штори тощо. За допомогою таких деталей можна змінити дизайн інтер'єру кафе, ресторану, квартири чи заміського будинку просто до невпізнання. Саме декор дозволяє правильно розставити всі акценти та максимально відобразити індивідуальність замовника в інтер'єрі.

Яку роль грають меблі в інтер'єрі?

Меблі в інтер'єрі виконують низку завдань. Насамперед, це функціональний аспект (вона використовується для зручного та комфортного розміщення як людей, так і всіляких потрібних речей). Також важливою є ергономічна функція. Важливо, щоб меблі дозволяли максимально зручно організувати простір і були корисними власнику приміщення. Не варто також забувати і про естетичну складову, в тому числі і про зонування простору. Меблі дозволяють формувати візуальний образ простору, а також вирішувати іміджеві завдання дизайну інтер'єру. Це важливо як при оформленні дизайну вітальні чи спальні, так і при оформленні офісного приміщення.

Чи виїжджають спеціалісти студії на об'єкт?

Так, представники студії Soprano виїжджають на об'єкт, перший виїзд безкоштовний. Виїзд необхідний для виконання обмірів приміщення, створення загального концепту дизайну та знайомства з клієнтом. Спілкування з ним дозволяє дізнатися його смаки, переваги (можливо замовник має готові референси, які відповідають його уявленням про естетику) і скласти найбільш повну картину бажаного результату дизайну інтер'єру. Нам важливо, щоб результат роботи задовольнив замовника та подарував йому приємні емоції.

Чи можна вносити редагування при розробці дизайн проекту? Якщо так, то яка вартість коригування?

Фахівці Soprano вносять на прохання клієнта 3 варіанти правок, при цьому ціна фіксована. Така можливість передбачена умовами співпраці, оскільки розробка дизайну є творчим процесом. Дуже важливо забезпечити гармонійне поєднання модних трендів та індивідуальності власника котеджу, кафе чи магазину.

Можна зробити дизайн лише для кількох кімнат або частини комерційного приміщення?

Так. Якщо Ви зібралися робити ремонт лише в декількох кімнатах, або в розробці дизайну офісу Вам необхідно допомогти тільки з оформленням зони відпочинку для співробітників компанії, а всі інші приміщення у Вас вже готові, то дизайнери Soprano із задоволенням допоможуть впоратися з таким завданням. Вони підготують для Вас дизайн інтер'єру кількох кімнат котеджу або квартири, а також допоможуть оформити простір відповідно до загального концепту.