RU

Керамічна плитка у Хмельницькому

Керамічна плитка є універсальним матеріалом, який можна використовувати як підлогове та настінне покриття у житлових і комерційних приміщеннях. Довговічність, водостійкість, легкість у догляді, широкий спектр дизайнів, кольорів та текстур дозволяє підібрати оптимальний варіант плитки для будь-якого інтер'єру та отримати справді класний результат. Якщо ви шукаєте якісну керамічну плитку у Хмельницькому, відвідайте салон Soprano, де Ви знайдете близько 4000 зразків європейської плитки.

Отримати каталог
Плитка у ванній кімнаті

Ціни на керамічну плитку Хмельницькому

Запрошуємо вас у салон Soprano, що знаходиться в Хмельницькому, де вас очікує розкішний асортимент керамічної плитки за привабливими цінами.

Наша колекція включає 4000 зразків європейської плитки різноманітного кольору, текстур та унікальних стилів, що  дозволить вам втілити в життя свої побажання та ідеї в будь-якому приміщенні - чи то сучасна студійна квартира, чи затишний житловий будинок чи велике офісне приміщення.

Допоможемо з підбором керамічної плитки

Вибір будівельних та декоративних матеріалів — завжди викликає неабиякі труднощі. І процес підбору керамічної плитки не є виключенням, адже клієнт заздалегідь уявляє, що користуватиметься нею щодня щонайменше кілька років, а то й десятками років.

Тому в салоні Soprano ми прикладаємо максимально зусиль, щоб зробити вибір плитки легким та зручним. Звертайтесь до професійних фахівців у місті Хмельницький, за адресою вул. Зарічанська 3/1, де команда спеціалістів надасть вам кваліфіковану консультацію та всебічну підтримку при виборі керамічної плитки. Наші спеціалісти допоможуть вам зробити оптимальний вибір, враховуючи ваші потреби, бюджет та вподобання стосовно дизайну.

Ви маєте змогу скористатися послугою візуалізації покриття, адже 3D розкладка дозволяє миттєво оцінити вигляд вашого інтер'єру, економить час і гарантує отримання бажаного результату.

Салон Soprano - це поєднання дизайн-студії і виставки матеріалів для дизайну інтер'єру. Це означає, що ми можемо забезпечити повний спектр послуг для вашої зручності – від розробки дизайну інтер'єру до професійного підбору матеріалів та реалізації ремонту "під ключ".

Отримати консультацію

Чому нам довіряють?

45+

Дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

Років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.