RU

Дизайн однокімнатної квартири від Soprano

Ергономіка та раціональне зонування простору – не просто дизайнерський тренд, а й об'єктивна необхідність, коли це дизайн однокімнатної квартири. Першочерговим завданням спеціалістів студії є втілення ідеї багатофункціональності простору.

Замовити дизайн
Підвісне крісло у спальні

Ідеї для інтер'єру однокімнатних квартир

Розробити дизайн однокімнатної квартири таким чином, щоб житлове приміщення змогло задовольнити потреби всіх членів сім'ї – не просто, проте фахівці нашої студії впораються із цим завданням. У своїх проектах ми продумуємо кожну деталь і використовуємо різні інструменти для покращення вашого комфорту та візуального розширення простору.

Переглянути дизайни

Дизайнери Soprano використовують такі прийоми, як:

Візуальне розширення простору

Для декорування стелі та стін краще використовувати пастельні відтінки. Більш просторим приміщення зроблять і дзеркала в ньому, при цьому слід подбати про гарне освітлення. Краще віддати перевагу денному світлу, прибравши по можливості з вікон важкі фіранки та штори із щільної тканини. Також у невеликих приміщеннях гармонійно виглядають вбудовані світильники.

Декор для атмосфери тепла і затишку

Не варто зовсім відмовлятися від декору для збереження функціональності простору, просто слід розглянути у якості прикрас різні картини, постери та інші не надто об'ємні предмети.

Багатофункціональність

Столи-трансформери, дивани-ліжка, або ліжка із вбудованими ящиками дозволяють раціонально використовувати простір у приміщенні та сприяють максимальному комфорту всіх мешканців квартири.

Замовити дизайн

Послуги дизайну однокімнатної квартири від Soprano

Талановиті дизайнери студії Soprano надають широкий спектр послуг у сфері дизайну однокімнатних квартир.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та предметів інтер'єру разом із спеціалістом – комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не вибиватимуться із загальної картини Вашої оселі.

Як замовити дизайн однокімнатної квартири від Soprano

Стати щасливим власником дизайн-проекту однокімнатної квартири від талановитих дизайнерів студії дуже легко.

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Чому нам довіряють дизайн однокімнатної квартири?

45+

Дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

Років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Поширені запитання

Які стилі дизайну сьогодні популярні?

Дизайн однокімнатної квартири може бути виконаний у різних стилях. При розробці дизайн-проекту фахівці студії враховують побажання клієнта і намагаються втілити їх так, щоб вони максимально відповідали модним трендам. Найбільш популярними варіантами стилістичних напрямів для оформлення невеликого простору є мінімалізм, лофт і скандинавський стиль.

Чи можуть дизайнери студії розробити дизайн однокімнатної квартири за фото, які мені сподобалися?

Так, якщо Ви маєте готові референси, які надихають Вас і відповідають Вашим уявленням про естетику, то обов'язково поділіться ними з дизайнерами Soprano. Ми прагнемо створити для Вас простір, кожен сантиметр якого заряджатиме Вас позитивною енергією та даруватиме гарний настрій, і тому врахуємо ті деталі, які Ви хотіли б бачити у своїй квартирі при розробці проекту.

Наскільки зручні у використанні багатофункціональні меблі, чи доцільно використовувати їх у квартирі?

Багатофункціональні меблі (трансформери) – справжня знахідка для власників однокімнатних квартир. Вони покликані допомогти максимально раціонально використати наявний простір та забезпечити комфорт для всіх членів сім'ї.

Які зони слід передбачити, розробляючи дизайн однокімнатної квартири?

Незважаючи на те, що однокімнатна квартира - це про обмежений простір та об'єктивну неможливість реалізувати всі дизайнерські ідеї та рішення, вона все ж таки, як і інші типи житла, вимагає дотримання базових вимог. Як об'єкт з великим функціональним навантаженням, зонування слід довіряти виключно професіоналам. Залежно від складу сім'ї досвідчені дизайнери виділять зону спальні та зону вітальні, зону для дорослих та дітей.

Реалізований проект відповідатиме візуалізації, запропонованій дизайнерами?

Так, реалізований проект буде повністю відповідати візуалізації, але тільки в тому випадку, коли йдеться про співпрацю в рамках пакету послуг «ремонт під ключ», а також пакету, який включає авторський супровід (у цьому випадку важливо дотримуватися всіх рекомендацій фахівців при підборі оздоблювальних матеріалів, меблів та декору).

Чи можна розпочати ремонт та паралельно працювати над завершенням розробки проекту?

Ні, спочатку розробляється проект, здійснюється його візуалізація і потім починається сам ремонт. У невеликих приміщеннях дотримання цього алгоритму ще важливіше, адже на рахунку кожен сантиметр. Фахівці студії чудово розуміють, що хочеться якнайшвидше поринути в атмосферу тепла та затишку, тому зроблять усе можливе, щоб проект був виконаний максимально швидко. У цьому випадку багато чого залежить також і від замовника. Швидкий зворотний зв'язок, узгодження всіх нюансів щодо підбору матеріалів - запорука успішного та швидкого завершення всіх робіт у квартирі. Необхідність наявності узгодженого проекту перед початком роботи обумовлена ​​тим, що найменші зміни з боку замовника спричинять зміни всього плану робіт. Без попереднього узгодження розташування меблів неможливо визначити розведення для проведення електрики, виведення розеток тощо. У той же час, до візуалізації проекту, замовник не може бути повністю впевненим у тому, що узгоджений на словах проект задовольнить усі його побажання та відповідатиме його уявленням про естетику. Розробка дизайн-проекту інтер'єру - творчий процес, який багато в чому залежить від настрою та атмосфери навколо.