RU

Дизайн п'ятикімнатної квартири від Soprano

Квартири, що мають таку кількість кімнат, дозволяють організувати житловий простір з цікавим плануванням та дизайном. Щоб переконатися в цьому, залишайте заявку на розробку дизайну п'ятикімнатної квартири на сайті.

Замовити дизайн
Білий диван у спальні

Ідеї для інтер'єру п'ятикімнатних квартир

Загальний концепт організації простору в таких великих квартирах залежить від кількості людей, що проживають у них, архітектурних особливостей приміщення та уявлення про естетику та красу їхніх власників. Ми прагнемо створити дизайн п'ятикімнатної квартири, в якому буде затишно та комфортно кожному. Ми щиро хочемо, щоб атмосфера випромінювала тепло і затишок а кожна деталь викликала приємну посмішку.

Великий простір дозволяє втілити в життя найсміливіші ідеї та створити простір, в якому кожен член сім'ї зможе максимально розслабитися та відпочити від метушні. Під час роботи над проектами наші дизайнери надихаються книгами із власної бібліотеки Soprano та роблять все для гармонійного поєднання модних трендів та індивідуальності власника житла.

Замовити дизайн

Ідеї для інтер'єру п'ятикімнатних квартир

Перепланування як основний принцип оформлення квартири

Це може бути перепланування приміщення для отримання великих площ. Наприклад, для сім'ї з трьох осіб це буде чудовим варіантом. Тут немає необхідності раціонально задіюваяти кожну кімнату окремо і можна продумати лише розробку вітальні, спальні для батьків та дитячої. Також велика 5-ти кімнатна квартира дозволяє організувати окрему вбиральню та відмовитися від установки шаф та використання інших систем зберігання у спальнях дорослих, дітей або передпокою, або ж зробити окремий робочий кабінет (у сучасному світі повноцінна робоча зона користується великою популярністю). Також велика квартира – справжня мрія для творчих людей, адже можна виділити окрему кімнату під майстерню чи домашню бібліотеку.

Кольорова гама приміщення – як основа стилістичного рішення

Велику квартиру можна оформити у будь-яких кольорах. Слід зазначити, що кольорова гама у різних кімнатах має перекликатися. Комбінування колірних схем дозволить дотримуватися одного стилю в оформленні приміщення та досягти гармонії.

Стилістична концепція квартири, як тренд

Вибраний стиль визначає кольори, форми, особливості освітлення у приміщенні. Найбільш популярними стилістичними напрямками дизайну п'ятикімнатної квартири є неокласичний стиль та сучасний.

Замовити дизайн

Наші послуги

Наша студія робить все для того, щоби співпраця з нами вибудовувалася на максимально комфортних умовах для замовника. Серед переліку послуг, які ми надаємо у сфері розробки дизайну п'ятикімнатної квартири, є також розробка проектів для замовників, які знаходяться за кордоном.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та предметів інтер'єру разом із спеціалістом – комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не вибиватимуться із загальної картини Вашої оселі.

Як замовити дизайн-проект п'ятикімнатної квартири від Soprano

Стати щасливим власником власного житла з оригінальним дизайном можна лише кілька кліків.

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Чому нам довіряють дизайн п'ятикімнатних квартир?

Наша студія має величезний досвід роботи у сфері дизайну та встигла заслужити любов та довіру багатьох в Україні і не тільки.

45+

Дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

Років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Поширені запитання

Замовити дизайн

Скільки часу потрібно на розробку дизайну п'ятикімнатної квартири?

В середньому дизайнерам нашої студії потрібно від 2 до 3 місяців для розробки дизайну п'ятикімнатної квартири, яка буде до вподоби її власникам. Ми прагнемо врахувати кожну дрібницю та створити затишну квартиру чи будинок для наших замовників. Але швидкість розробки проекту залежить не лише від самих дизайнерів, а й від замовника, адже це робота у тандемі. Тому кількість коригувань, які вносяться у процесі роботи та швидкість фідбека від клієнта також відіграють важливу роль.

Скільки варіантів редагування можна внести і чи змінюється від цього ціна?

Дизайнери Soprano вносять 3 варіанти правок для клієнта, при цьому ціна залишається незмінною. Ми чудово розуміємо, наскільки важливо, щоб приміщення, в якому людині належить жити, проводити час зі своїми близькими та рідними людьми або працювати, було для нього максимально комфортним, тому робимо все, щоб у ньому гармонійно поєднувалася функціональність та краса. Внесення коригувань практично неминуче у цьому творчому процесі, і це абсолютно нормально. Будьте певні, що наші дизайнери зможуть гармонійно поєднати тренди інтер'єрної моди з Вашими смаковими уподобаннями та особистісними якостями.

Який стиль вибрати, якщо мені подобається кілька варіантів?

Справді, різноманіття стилістичних напрямів сьогодні ускладнює вибір. У такому випадку слід розглянути стиль еклектика. У ньому знаходять втілення штучне змішування стилів, об'єднаних загальною ідеєю, коли в одному інтер'єрі використовуються модні нові меблі та меблі минулих епох, картини та предмети декоративного мистецтва, світильники, декор різних стилів. Все в еклектиці поєднується гармонійно незважаючи на різницю використовуваних елементів для її реалізації в інтер'єрі. Зазвичай для втілення еклектики у дизайні п'ятикімнатної квартири вибирають стримані стилі, такі як неокласика, мінімалізм та скандинавський. Як елементи декору та меблювання можуть використовуватися й інші стилістичні рішення.

Авторський супровід передбачає підбір сантехніки?

Так, наші талановиті дизайнери із задоволенням допоможуть Вам підібрати найцікавіший варіант сантехнічного обладнання для Вашої квартири, яке поєднуватиметься із загальним концептом ванної кімнати у Вашій квартирі. Для максимальної зручності клієнтів та повної відповідності пропонуємо розглядати варіанти, що пропонуються у нашому салоні. Він може похвалитися великим асортиментом сантехніки на будь-який смак. Менеджери студії з радістю проконсультують вас з усіх питань, пов'язаних із замовленням, цінами та термінами постачання продукції.

Замовити дизайн