RU

Дизайн трикімнатної квартири від Soprano

Дизайн трикімнатної квартири – величезне поле для творчості, пов'язане із втіленням найсміливіших ідей, яке слід довіряти лише професіоналам своєї справи. Замовити розробку дизайну талановитих дизайнерів студії можна залишивши заявку на сайті.

Замовити дизайн
кухня у стилі лофт

Ідеї для інтер'єру трикімнатних квартир

При розробці дизайну трикімнатної квартири важливо враховувати кількість мешканців, їхню вікову категорію, звички, хобі, стиль життя і навіть фізичні особливості. Тільки комплексний підхід дозволить дизайнерам створити функціональний простір, здатний бути комфортним для всіх членів сім'ї.
Загалом застосовується кілька підходів до оформлення такого приміщення, а саме: знесення всіх перегородок та створення вільного простору або раціональне облаштування окремих приміщень. Вибір підходу залежить від смакових уподобань власника.

Замовити дизайн

Насамперед слід визначитися з такими важливими моментами, як:

Палітра кольорів

У тренді залишаються нюдові відтінки та натуральна колірна гама дерева та природного каміння. При тривалому візуальному контакті ці кольори не дратуватимуть і створюватимуть дискомфорт, як це може бути з яскравою гамою кольорів. Темні та яскраві кольори можна використовувати для розміщення акцентів у загальному концепті.

Форми

Нетривіальність вже не в моді, кутові меблі та декор навіть у класичному стилі втрачають свої позиції. У тренді м'які лінії, плавні переходи та встановлення меблів із різних стилістичних ансамблів.

Декор

Розміри приміщення дозволяють використовувати різноманітні декоративні елементи, які здатні привнести оригінальність та створити власний неповторний стиль. Це можуть бути статуетки, картини, панно та багато іншого. Великою популярністю користуються сьогодні фітостіни. Рослини в такому оформленні виглядають благородно та гармонійно доповнюють концепт приміщення. Такий декор може використовуватися на кухні, у вітальні, спальні або передпокої. Дизайн трикімнатної квартири з такою родзинкою буде виглядати витончено та благородно.

Щоб замовити розробку проекту у спеціалістів Soprano, залишайте заявку на нашому сайті. Ми із задоволенням створимо для Вас комфортний простір.

Замовити дизайн

Наші послуги

Студія Soprano прагне зробити співпрацю максимально комфортною для замовника та надає величезний перелік послуг у галузі дизайну трикімнатної квартири.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та предметів інтер'єру разом із спеціалістом – комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не вибиватимуться із загальної картини Вашої оселі.

Як замовити дизайн-проект трикімнатної квартири від Soprano

Стати щасливим власником трикімнатної квартири, в якій гармонійно поєднується естетика, ергономічність та функціональність, дуже просто.

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Чому нам довіряють дизайн трикімнатних квартир?

45+

Дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

Років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Поширені запитання

Скільки часу потрібно на розробку проекту для трикімнатної квартири?

Розробка дизайн-проекту є творчим процесом, метою якого є створення простору, в якому гармонійно поєднуються функціональність, ергономічність та естетика. Фахівець, знаючи всі тонкощі та особливості роботи з фактурами, світлом та тканинами, покликаний обіграти приміщення та максимально адаптувати його під цілі та особистість замовника. У той же час, розробка інтер'єру трикімнатної квартири є симбіозом роботи клієнта і дизайнера. На термін розробки проекту впливає безліч нюансів, серед яких площа приміщення, складність роботи, виходячи з побажань замовника, кількості правок, швидкість фідбеку від замовника та багато іншого. У середньому проект розробляється протягом 2-3 місяців з моменту надходження заявки. Дизайнер студії Soprano - людина, яка відмінно розуміється на трендах інтер'єрної моди, але при цьому робить все можливе для того, щоб адаптувати їх під індивідуальність замовника та привнести в дизайн-проект оригінальність.

Чи можна замовити дизайн інтер'єру по фото?

Так, якщо у Вас є фото проекту, який торкнувся струн Вашої душі і який Ви хочете втілити у своїй трикімнатній квартирі в панельному будинку, або будь-якому іншому, то обов'язково покажіть його дизайнерам студії. Талановиті фахівці намагатимуться максимально врахувати Ваші бажання та створити приміщення, яке відповідатиме Вашим уявленням про естетику та красу. Вони намагатимуться максимально адаптувати наявний референс під особливості Вашої квартири, її планування, площі кімнат, висоту стель тощо.

Чому не варто самостійно розробляти дизайн трикімнатної квартири?

Звернення до дизайнерів дозволяє заощадити час, фінанси та створити максимально ергономічний, функціональний та красивий простір для життя. Здавалося б, трикімнатна квартира - це про велику площу і поле для фантазії, однак і тут слід бути обережними, адже неправильно продумана організація може не тільки зіпсувати зовнішній вигляд приміщення, а й перетворити його на нагромаджений простір, зовсім не придатний для життя. Дизайнер - людина, яка знає всі тонкощі зонування простору, використання освітлення в приміщенні, розуміється на стилістичних особливостях оформлення інтер'єру та нюансах використання декору. Дизайнер зможе побачити прихований потенціал приміщення та зробити його максимально зручним та красивим.

Які стилі є найпопулярнішими в оформленні трикімнатної квартири?

Найбільш популярними стилями є функціональний мінімалізм, скандинавський, лофт та класика. Однак, якщо Ви є прихильником іншого стилістичного спрямування, в якому хочете бачити своє затишне гніздечко, то дизайнери студії із задоволенням візьмуться за реалізацію цієї ідеї. Ми зробимо все можливе для того, щоб створити оригінальний дизайн інтер'єру для всіх кімнат, санвузла, кухні та передпокою.

Які особливості освітлення вітальні в трикімнатній квартирі в панельному будинку?

Вітальня є одним із основних приміщень у трикімнатній квартирі. Вона повинна гармонійно поєднувати затишок, комфорт і тепло для членів сім'ї з одного боку, і презентабельність - з іншого. Досягти бажаного результату можна не тільки за допомогою красивих і дорогих меблів, а також правильно підібраного декору, але і за допомогою продуманого освітлення. Правильно зонувати простір допоможе основне освітлення (люстри), точкові світильники, бра або торшери тощо. Дизайнери студії із задоволенням підберуть оптимальний варіант освітлення виходячи із загального концепту приміщення, присутньої кольорової гами, площі приміщення та її функціонального призначення.

Розділений чи об'єднаний санвузол: що краще вибрати?

Кожен вирішує сам собі який варіант є кращим, так як обидва варіанти мають як переваги, так і недоліки. Наприклад, об'єднаний санвузол є цікавішим для дизайнерської розробки, але менш практичний для сім'ї навіть із 3 осіб. Правда, при вирішенні цього питання важливо також оцінити якість вентиляції в будинку, освітлення та особливості планування.

Чи практично використовувати фітостіну у приміщенні?

Фітостіна є оригінальним варіантом вертикального оформлення простору із використанням зелених насаджень. Вона не тільки виглядає чудово в приміщенні, але й несе користь для здоров'я (покращує мікроклімат), дозволяє зонувати простір і при цьому не займає багато місця, поєднується з різними інтер'єрними стилями і не потребує спеціального догляду або природного світла, а також має автоматичну систему поливу. Стіна із рослин є стильним рішенням та гармонійно доповнює загальний концепт трикімнатної квартири. Використання такого виду декору привносить оригінальність та унікальність у проект.