RU

Дизайн вітальні у приватному будинку від Soprano

Вітальня у приватному будинку - простір, на яке покладається велика відповідальність. Вона повинна бути комфортною для всіх членів сім'ї і водночас особливу увагу слід приділити її естетиці, адже часто зустрічають гостей. Допомогти в оформленні простору можуть дизайнери студії, для цього залишайте заявку на нашому сайті.

Замовити дизайн
сірий диван у вітальні

Послуги дизайну вітальні в приватному будинку від Soprano

Ми прагнемо допомогти всім, хто хоче створити у своєму будинку атмосферу тепла і затишку, та надаємо різні послуги дизайну вітальні в приватному будинку, в тому числі і для замовників з інших міст та країн.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та предметів інтер'єру разом із спеціалістом – комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не вибиватимуться із загальної картини Вашої оселі.

Актуальні тренди 2022 дизайну інтер'єра вітальні в приватному будинку

Як замовити дизайн вітальні для приватного будинку від Soprano

Щоб замовити дизайн вітальні для приватного будинку та насолоджуватися кожною хвилиною, проведеною в цьому приміщенні, Вам потрібно зробити всього кілька кліків та замовити розробку дизайн проекту у нас.

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Чому нам можна довірити дизайн вітальні?

45+

Дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

Років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Наші проекти

Тут Ви можете ознайомитись із прикладами робіт наших талановитих дизайнерів у рамках реалізації проектів з дизайну вітальні приватного будинку.

Дизайн-проект Descant

Дизайн-проект Reprise

Дизайн-проект Estro

Поширені запитання

Чи актуальний стиль Гранж в оформленні віталень у приватному будинку?

Гарний та неповторний стиль гранж сьогодні у тренді. Він ідеально підходить для оформлення великих та добре освітлених віталень приватних будинків. Для його втілення варто подбати також про багаторівневе освітлення. При реалізації цього стилю переважає м'яка природна палітра кольорів, натуральні оздоблювальні матеріали, а також рослинні орнаменти. Для акцентної стіни можна використовувати фотошпалери, чорно-білі фото портретного типу із зображеннями членів сім'ї, а також декор у вигляді старовинних цікавих статуеток та подібних речей. Такий стиль буде гідно оцінений справжніми поціновувачами прекрасного. Якщо Ви хочете реалізувати свою вітальню у стилі Гранж наші дизайнери із задоволенням допоможуть Вам у цьому.

Чи можна замовити дизайн вітальні в приватному будинку, якщо в кімнату виведені сходи?

Так, дизайнери студії Soprano реалізують дизайн вітальні в приватному будинку навіть якщо в кімнату виведено сходи. Для них це не проблема. Професіонали з радістю створять концепцію, в якій вона виглядатиме гармонійно, а також допоможуть підібрати найцікавіший варіант її виконання, допоможуть підібрати покриття та фурнітуру.

Які типи освітлення варто передбачити у вітальні?

Вітальня є найбільш багатофункціональною кімнатою в будинку, тому важливо передбачити в ній багаторівневе освітлення. Для того, щоб усім членам сім'ї було комфортно і кожна зона була відмежована, слід уважно його продумати. Насамперед необхідно продумати центральне освітлення, світло має бути м'яким і гармонізувати простір. Інші світильники повинні виконувати або допоміжну роль або виступати декором. Це можуть бути різні абажури з тканини, матові плафони, а також нижнє підсвічування.

Чи варто використовувати фітостіну для оформлення вітальні?

Вертикальні сади сьогодні в тренді, вони не просто розкішно виглядають в інтер'єрі, але і є багатофункціональними, адже покликані очищати повітря в приміщенні. Конструкції можуть бути абсолютно різними за формою та наповненням, тому їх можна реалізувати практично в будь-якому інтер'єрі. Це може бути як фітостіна на всю площу стіни, так і окреме панно в обрамленні. Такий тренд дизайнерської моди з легкістю продумають наші дизайнери та реалізують у Вашій кімнаті.