RU

Дизайн-проект магазину від Soprano

Дизайнери студії Сопрано допоможуть Вам оформити комерційне приміщення будь-якого напрямку та створити стильний дизайн інтер'єру магазину, який приверне увагу клієнтів. Дізнатись вартість дизайн-проекту можна залишивши заявку на нашому сайті.

Замовити дизайн
Дзеркала і крісла в магазині

Ідеї для інтер'єру магазина

Створюючи дизайн магазину дизайнери студії не лише враховують сучасні тренди в області дизайну інтер'єрів та візуальну привабливість, як важливу складову оформлення простору, але й насамперед роблять все для того, щоб приміщення, яке використовується для торгівлі, було зручним для клієнтів та максимально функціональним для продавців.

Наші дизайнери мають величезний досвід роботи у різних напрямках. Перед тим, як розпочати розробку дизайну магазину, ми ознайомлюємося з побажаннями клієнта, вивчаємо цільову аудиторію комерційної компанії, надихаємося книгами з нашої бібліотеки. Такий ґрунтовний підхід дозволяє підвищити впізнаваність бренду та отримати результат, завдяки якому наші замовники вигідно вирізняються серед конкурентів. Soprano розповість про цінності Вашої компанії у кожній деталі.

Переглянути дизайни

Важливо продумати такі аспекти:

Зонування приміщення

Правильне зонування при розробці дизайну магазину дозволяє раціонально використовувати наявний простір, і навіть спонукає до покупок.

Освітлення

Грамотно продумане освітлення приміщення та вітрини відіграє ключову роль у формуванні образу торгової мережі та сприяє збільшенню продажів.

Деталі

Найбільш вигідно презентувати товар і спонукати людину до покупки - це ще не все. Важливо запам'ятатися та справити враження на покупця. Так він точно повернеться не раз і порекомендує магазин друзям та знайомим.

Замовити дизайн

Послуги дизайну інтер'єра магазину, які можна замовити в Soprano

Співпраця із нашою студією дозволить Вам створити дизайн магазину, який нікого не залишить байдужим. Ми створюємо унікальні дизайни, які розкривають цінності Вашого магазину з першої миті перебування в ньому.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів і предметів інтер'єру разом із фахівцем - комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не будуть вибиватися із загальної картини Вашого будинку.

Як замовити дизайн-проект магазину від Soprano

Стати щасливим власником дизайну інтер'єру магазину від досвідчених дизайнерів студії, які живуть творчістю, можна лише в кілька кліків.

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Чому нам можна довірити дизайн інтер'єру магазина?

45+

Дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

Років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

Співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

Підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Поширені запитання

Чому так важливо замовляти дизайн інтер'єру у професіоналів?

Дизайнери - люди, які здатні зробити Ваш квітковий магазин, пивний магазин або дитячий магазин, дійсно пізнаваними. Крім емоційної складової та естетичної сторони, сучасний дизайн магазину включає в себе також правильне управління переміщенням покупців по залу і створює для них атмосферу, що сприяє покупкам. Від рівня та якості проекту дизайну інтер'єру залежить успіх та процвітання вашого бізнесу. Якщо покупці в торговому залі почуватимуться комфортно і затишно, то їм напевно захочеться до вас повернутися ще багато і багато разів, а також вони із задоволенням порадять улюблене місце друзям, родичам та знайомим.

Яка роль відведена освітленню в інтер'єрі магазину?

Освітлення грає величезну роль оформленні торгового залу. Грамотний підхід до дизайну магазину дозволяє створити затишну атмосферу, яка сприяє покупкам. Основним принципом при створенні дизайну магазину є поєднання загального освітлення та освітлення, яке доповнюється всілякими декоративними світловими елементами (залежно від обраного стилю оформлення простору). Тільки комплексний підхід дає можливість підкреслити переваги магазину та уявити асортимент на його полицях у максимально вигідному світлі для покупців.

Який стиль підходить для оформлення кав'ярні?

Як правило, кав'ярні покликані спонукати до теплого та затишного дозвілля. Щоб Ваш заклад став милим куточком, куди заходять випити чашечку ароматної кави, з'їсти неймовірний десерт, про який із захопленням розповідають друзям, варто надати перевагу розробці дизайну у стриманій кольоровій гамі професіоналам. Найбільшою популярністю користуються стилі: прованс, мінімалізм, аскетизм.