RU

Дизайн передпокою в приватному будинку від Soprano

Дизайн передпокою в приватному будинку повинен гармонійно поєднувати практичність, ергономічність і з першого погляду огортати теплом. Створити затишну комфортну атмосферу допоможуть дизайнери студії Soprano. Щоб замовити розробку проекту, залишайте заявку на нашому сайті.

Замовити дизайн
коридор у неокласичному стилі

Послуги дизайну передпокою в приватному будинку від Soprano

Прагнучи створити максимально комфортні умови для замовників з усіх міст і навіть країн, студія надає широкий перелік послуг у напрямку створення дизайну передпокою у приватному будинку.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та предметів інтер'єру разом із спеціалістом – комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не вибиватимуться із загальної картини Вашої оселі.

Актуальні тренди 2022 інтер'єру передпокою в приватному будинку

Як замовити дизайн передпокою в будинку від Soprano

Від оригінального дизайн-проекту від талановитих фахівців Вас відокремлює всього кілька простих кроків.

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Чому нам можна довірити дизайн передпокою приватного будинку?

45+

Дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

Років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Наші проекти

А тут можна побачити приклади робіт від студії Soprano. Талановиті дизайнери прагнуть у своїх роботах втілювати найкращі ідеї оформлення простору.

Дизайн-проект Portamento

Дизайн-проект Grazioso

Дизайн-проект Morendo

Поширені запитання

Що краще: шафа-купе в передпокої чи окрема гардеробна в будинку?

Окрема гардеробна кімната - це, безумовно, великий плюс для багатьох власників приватних будинків. За такої організації простору можна максимально комфортно для себе організувати системи зберігання для різних речей. Як правило, великий простір дозволяє забезпечити вільний доступ до всіх речей та їх швидкого пошуку. За бажання і наявності вільної площі в гардеробній можна також передбачити розсташування прасувальної дошки, відпарювача та іншої техніки. Розміщення м'яких килимових покриттів, пуфів та туалетного столика дозволить створити не просто кімнату для зберігання, а простір, у якому можна повноцінно підготуватись до виходу з дому. Шафа-купе у питаннях функціональності та ергономічності програє окремим гардеробним. Крім того, відмова від них сприяє збільшенню простору приміщення, в яке люди потрапляють одразу з вулиці. Однак, виділення цілої кімнати під зберігання речей не завжди є доцільним навіть у приватному будинку, і тоді шафа-купе буде відмінним рішенням. Вона також зручна, містка, а сучасні дизайни дозволяють вибрати варіант, який гармонійно виглядатиме в інтер'єрі.

Які кольори популярні при оформленні передпокою у приватному будинку?

Для передпокою найбільш вдалим рішенням стане використання базових відтінків як основи із застосуванням яскравих вкраплень кольору. Як базу можна використовувати білий, графітовий, палітру бежевого і навіть шоколадний або чорний кольори. Невибагливість такої колірної гами дозволяє підбирати яскраві акценти для надання інтер'єру родзинки. Вибір базової палітри та кольору елементів залежить від стилістичної концепції.

Які меблі варто розмістити у передпокої?

Вибір меблів для передпокою залежить від безлічі нюансів, серед яких площа приміщення, наявність або відсутність окремої гардеробної кімнати, стилю дизайну передпокою в приватному будинку, кількості людей, які проживають у ньому та їхнього віку. Наші дизайнери із задоволенням підберуть для Вас оптимальний варіант меблювання, найчастіше він включає шафу-купе для зберігання речей та взуття, дзеркало, різні тумби, ключниці та інші речі, а також пуф на якому зручно буде розміститися для перевзуття.