RU

Дизайн інтер'єру в Івано-Франківську від Soprano

Івано-Франківськ - це про красу, гостинність, самобутність та особливу атмосферу. Щоб створити у своєму будинку чи ресторані унікальний дизайн інтер'єру, який огорне вас теплом та затишком, слід звернутися до дизайнерів Soprano.

Замовити дизайн
Зелений диван у вітальні

Послуги дизайну інтер'єру в Івано-Франківську

Студія надає широкий перелік послуг у сфері дизайну інтер'єру, прагнучи створити комфортні умови співпраці для мешканців міста і тих, хто проживає за межами країни.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та предметів інтер'єру разом із спеціалістом – комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не вибиватимуться із загальної картини Вашої оселі.

Замовити дизайн-проект для будь-якого типу приміщень

Ціни на дизайн інтер'єру в Івано-Франківську від Soprano

Вартість створення дизайну інтер'єру квартири, будинку чи ресторану залежить від обраного пакету співпраці з нашою студією та площі приміщення. Для клієнтів студія Soprano пропонує кілька варіантів співпраці, а саме: повний проект; повний проект + авторський супровід; повний проект + реалізація інтер'єру без участі замовника (ремонт під ключ).

Дізнатися ціну розробки дизайн-проекту для заміського будинку, ресторану, однокімнатної квартири або іншого об'єкту нерухомості в місті, а також орієнтовні терміни, які знадобляться на його виконання, можна у менеджерів нашої студії. Зі співробітниками також можна обговорити всі нюанси роботи над проектом, у тому числі і для ситуацій, коли Ви тимчасово перебуваєте в іншій країні, або сам об'єкт знаходиться за межами держави, але Ви хочете замовити дизайн саме у наших фахівців.

Дізнатись ціни

Наші проекти

А тут Ви можете побачити приклади дизайну інтер'єру, які були розроблені нашими фахівцями.

Дизайн-проект Reprise

Дизайн-проект Burlesco

Дизайн-проект Grazioso

Поширені запитання

На кого покладаються фінансові витрати на переїзд та проживання бригади робітників у разі реалізації проекту в рамках пакету послуг “ремонт під ключ”?

Якщо замовник бажає співпрацювати з нашою студією в рамках пакету послуг "ремонт під ключ", то на нього покладаються всі витрати на перевезення робочої бригади, а також її розміщення у своєму місті. В рамках цього пакету послуг ми працюємо виключно зі своєю бригадою, тому що тільки в такому разі можемо гарантувати високу якість виконаних робіт.

Скільки коштує зняття замірів приміщення для дизайну інтер'єру?

Перший виїзд на об'єкт та зняття замірів є безкоштовними для клієнта. Під час першої зустрічі ми знайомимося з власником приміщення, намагаємося максимально зрозуміти його бажання, дізнатися про його хобі та захоплення, а також виявити архітектурні особливості приміщення. Особиста зустріч дозволяє зрозуміти смаки людини і визначити стилістичні напрями для розробки майбутнього проекту дизайну інтер'єру для кафе, офісу або житлового приміщення.

Чи можна при замовленні дизайну інтер'єру отримати консультацію для самостійного завершення роботи над проектом?

Так. Професіонали студії дають детальну інформацію з усіх креслень, які були підготовлені для клієнта та максимально сприяють реалізації дизайн-проекту.

Чи є можливість замовити дизайн екстер'єру для ресторану?

Так, наша студія займається розробкою екстер'єру для житлових та нежитлових приміщень, тому із задоволенням візьметься за цю роботу в рамках повного проекту. Наші дизайнери невпинно працюють над розширенням свого кругозору, вивчають тренди інтер'єрної моди та поглиблюють свої знання в галузі архітектури, втілюючи у своїх проектах найкращі ідеї. Надихаючись книгами із власної бібліотеки, наші талановиті дизайнери створять екстер'єр, який буде гармоніювати з інтер'єром приміщення.