RU

Дизайн-проект будинку від Soprano

Щоб створити затишне гніздечко для сім'ї, слід довірити розробку інтер'єру професіоналам. Замовити дизайн-проект будинку в сучасному стилі, або авторський проект заміського будинку в іншому стилістичному напрямку можна на нашому сайті.

Замовити дизайн
Зелений диван у вітальні

Послуги дизайну приватного будинку від Soprano

Дизайн-проект будинку від студії Soprano – найкраще рішення для Вашого приватного будинку. Студія пропонує широкий спектр послуг у цьому напрямку.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та предметів інтер'єру разом із спеціалістом – комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не вибиватимуться із загальної картини Вашої оселі.

Ідеї для інтер'єру приватних, заміських будинків

Приватний будинок є широким полем для творчості, при цьому завдання дизайнера полягає не просто в естетичній організації простору та використанні модних трендів у плані стилістичних рішень, а й у наданні йому функціональності та ергономічності. Дизайнер - людина, яка знає всі тонкощі зонування простору, використання оздоблювальних матеріалів, розміщення меблів, організації освітлення та багато іншого.

Професійний підхід крім творчої складової також передбачає продумування таких елементів, як: функціонал та ергономічність житла, технічні рішення та інновації. Саме тому співпраця зі студією Soprano має безліч переваг у різних своїх напрямках: від розробки дизайну інтер'єру та ремонту будинку до підбору матеріалів та консультації спеціалістів компанії.

Переглянути дизайни

Функціонал та ергономіка житла

При розробці дизайн-проекту будинку ми враховуємо інтереси членів сім'ї, їх звички, наявність домашніх улюбленців, присутність у сім'ї малюків або планів їхньої появи в майбутньому. Продумування кожної деталі дозволить максимально раціонально задіяти наявний простір та мінімізувати прохідні зони. Для заміського будинку часто вибирають такі стилі, як: скандинавський, англійський, стиль мінімалізм або об'єднання кількох стилів.

Технічні рішення та інновації

Насамперед важливо йти в ногу з часом і використовувати при оздобленні будинку лише сучасні матеріали високої якості. Дизайнери зможуть правильно підібрати сантехнічне обладнання, плитку та інші оздоблювальні матеріали, які прослужать довгі роки.

Наші досвідчені дизайнери створять для Вас оригінальний дизайн-проект будинку та допоможуть на всіх етапах його втілення незалежно від того, чи Ви знаходитесь в Києві, чи в іншому місті країни. Залишайте заявку і Ви самі переконаєтесь у їхньому професіоналізмі.

Замовити дизайн

Як замовити дизайн-проект будинку від Soprano

Замовити унікальний дизайн-проект на нашому сайті можна в кілька кліків.

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Чому нам можна довірити дизайн інтер'єру Вашого будинку?

Дизайн-проект будинку від наших талановитих дизайнерів – втілення функціональності, ергономічності та естетики. Власники будинку точно не залишаться байдужими до розробленого для них проекту, кожна деталь якого підкреслюватиме їхню індивідуальність.

45+

Дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

Років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Наші проекти

Ознайомитись із прикладами гарних авторських проектів від наших талановитих дизайнерів можна тут.

Дизайн-проект Reprise

Дизайн-проект Descant

Дизайн-проект Estro

Поширені запитання

Які стилі оформлення заміського будинку користуються найбільшою популярністю?

Створюючи дизайн-проект заміського будинку дизайнери прагнуть не просто слідувати модним трендам в оформленні простору, вони намагаються надати інтер'єру індивідуальності та ексклюзивності. У той же час, деякі елементи та прийоми, що використовуються при оформленні простору, переважають над іншими. Сьогодні при оформленні заміських будинків відбувається перехід від мінімалізму та чистоти ліній на користь максимального зближення з природою, використання натуральних матеріалів, м'яких крісел, які здатні підкреслити теплу та затишну атмосферу, хоча перший також має багато прихильників та має попит. Популярними стилями оформлення заміського будинку є: скандинавський, кантрі, мінімалізм та неокласика.

Чи можна замовити дизайн-проект будинку по картинці з інтернету?

Так можна. Наші дизайнери обов'язково врахують Ваше бачення естетики при розробці дизайн-проекту та намагатимуться створити затишний простір, який буде справжнім острівцем спокою та відпочинку для Вас та Вашої родини.

Чи допомагають дизайнери з підбором декору?

Так, при замовленні послуги авторський супровід або ремонт під ключ, наші досвідчені дизайнери із задоволенням підберуть цікавий декор для Вашого будинку і створять в ньому неймовірну атмосферу.

Чи займається студія дизайном екстер'єрів заміських будинків?

Так, у студії Soprano можна замовити дизайн екстер'єру заміського будинку та створити унікальний та оригінальний будинок. Дизайнери із задоволенням підберуть оздоблювальні матеріали найвищої якості та запропонують цікаві варіанти оформлення будинку, що підкреслить Вашу індивідуальність. Слід зазначити, що стилістика екстер'єру та інтер'єру повинні гармонувати між собою.

Чи можу я вибирати матеріали без дизайнера?

Так, Ви можете самостійно вибирати матеріали. Однак у такому випадку Вам слід бути готовими до того, що дизайн-проект та отриманий результат можуть відрізнятися. У будь-якому випадку наші дизайнери завжди готові прийти на допомогу та надати консультацію з будь-яких питань.

Чи можна розпочати ремонт та паралельно доопрацьовувати дизайн-проект?

Ні, оскільки для початку ремонту потрібна наявність технічної документації: плану монтажу, специфікації сантехнічних приладів, плану груп світла, вимикачів, розеток та електровиводів тощо. А вона може бути підготовлена лише після того, як буде узгоджено загальну концепцію дизайну та розроблено візуалізацію проекту. Однак Вам не варто хвилюватися про це. Талановиті дизайнери студії максимально швидко підготують дизайн-проект приміщення і тому ремонт не затягнеться на довгий час.