RU

Салон-магазин Soprano у Хмельницькому

Soprano - це магазин будівельних та декоративно-оздоблювальних матеріалів, де можна підібрати плитку, сантехніку, ламінат, шпалери та освітлення для Вашої оселі, квартири чи кафе

Отримати каталог
Підлогове покриття

Допоможемо з підбором матеріалів для ремонту

Магазин будівельних та оздоблювальних матеріалів Soprano - це ваш надійний партнер у створенні ідеального простору для вашої оселі чи комерційного приміщення. У нашому асортименті ви знайдете все, що потрібно: плитку, сантехніку, ламінат, шпалери та освітлення.

Однією з ключових переваг нашої команди є поєднання дизайн-студії та виставки матеріалів для дизайну інтер'єру. Це означає, що ми не лише розробляємо унікальний дизайн, але й допомагаємо вам підібрати всі необхідні будівельні матеріали.

Наші кваліфіковані працівники готові надати вам консультації та допомогу у виборі найкращих рішень для вашого проекту. Ми пропонуємо повний спектр послуг - від розробки дизайну інтер'єру до реалізації ремонту "під ключ", щоб забезпечити максимальний результат від нашої співпраці.

Отримати консультацію

Все, що потрібно для Вашого інтер'єру у м. Хмельницький

Вибір будівельних та декоративних матеріалів завжди викликає неабиякі труднощі, саме тому у салоні Soprano ми робимо все можливе, щоб спростити цей процес та зробити його зручним для вас. Завітайте до наших фахівців у Хмельницькому, за адресою вул. Зарічанська 3/1, де наша команда з радістю надасть вам кваліфіковану допомогу з підбору матеріалів для вашого ремонту.

Поширені запитання

Де можна ознайомитися з повним асортиментом плитки, ламінату та шпалер?

Салон-магазин Сопрано знаходиться у м Хмельницький, за адресою вул. Зарічанська 3/1. Саме тут представлений широкий вибір будівельних та декоративних матеріалів для Вашого ремонту.

Чи можна отримати консультацію та допомогу з підбору будівельних матеріалів?

Наші спеціалісти завжди готові допомогти вам зробити оптимальний вибір, враховуючи ваші потреби, бюджет та вподобання стосовно дизайну. Також Ви маєте змогу скористатися послугою візуалізації, що дозволяє оцінити вигляд вашого інтер'єру, економить час і гарантує отримання бажаного результату.

Що означає ремонт "під ключ" від студії Soprano?

Так як салон Soprano - це поєднання дизайн-студії і виставки матеріалів для дизайну інтер'єру, то наша команда здатна забезпечити повний спектр послуг для вашої зручності – від розробки дизайну інтер'єру до професійного підбору матеріалів та реалізації ремонту "під ключ".