RU

Дизайн інтер'єру в Одесі від Soprano

Душевну гостинність та архітектурну винятковість Одеси важко сплутати з чимось ще. У кожній цеглині закладена душа. Щодня спостерігаючи унікальні споруди, одесити прагнуть у своїх будинках та закладах втілити таку саму красу. Щоб замовити дизайн інтер'єру, залишайте заявку на нашому сайті.

Замовити дизайн
Зелений диван у вітальні

Послуги дизайну інтер'єру в Одесі

Дизайнери із задоволенням розроблять проект для котеджу, квартири або кафе, а також допоможуть підібрати оптимальний пакет послуг для ефективної співпраці, навіть якщо Ви знаходитесь за межами країни.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та предметів інтер'єру разом із спеціалістом – комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не вибиватимуться із загальної картини Вашої оселі.

Замовити дизайн-проект для будь-якого типу приміщень

Ціни на дизайн інтер'єру в Одесі від Soprano

Для своїх клієнтів Soprano пропонує 3 пакети послуг, серед яких: повний проект; повний проект + авторський супровід; повний проект + реалізація інтер'єру без участі замовника (ремонт під ключ). Вартість реалізації проекту залежить від обраного пакету послуг, а також площі об'єкта нерухомості.

Остаточну вартість розробки проекту дизайну квартири, котеджу або комерційного приміщення можна дізнатись у наших менеджерів. Вони також із задоволенням розкажуть Вам про умови співпраці зі студією, узгодять усі нюанси роботи над створенням затишного простору та зроблять усе для того, щоб Ваше спілкування з дизайнерами вибудовувалося у максимально комфортному для Вас ключі, навіть якщо Ви в цей час перебуваєте за межами країни. Для нас важливо, щоб Ви залишилися задоволені отриманим результатом та з теплою згадували наше спілкування.

Дізнатись ціни

Наші проекти

Надихаючись книгами зі своєї студійної бібліотеки, наші талановиті дизайнери знаходять неймовірні рішення для оформлення простору різного типу. Деякі приклади їхньої роботи можна побачити тут.

Дизайн-проект Piano

Дизайн-проект Estro

Дизайн-проект Portamento

Поширені запитання

Чи виїжджають спеціалісти студії на об'єкт?

Так, наші фахівці виїжджають на об'єкт для зняття замірів та виявлення всіх архітектурних особливостей приміщення. Крім того, що це дозволяє мати більш чітке уявлення про будинок, квартиру або ресторан, дизайнери також можуть більш тонко відчути замовника та визначити його бажання. Для нас важливо, щоб інтер'єр не просто відповідав модним трендам, а був комфортним та затишним насамперед для Вас. Спілкування наживо дозволяє створити максимально хороші умови для цього. Також слід зазначити, що для замовників перший виїзд на об'єкт абсолютно безкоштовний.

Чи можна вносити корективи при розробці дизайн-проекту? Якщо так, то яка вартість коригування?

Дизайнери студії Soprano вносять 3 варіанти правок, при цьому ціна залишається незмінною для замовника. Коригування в процесі роботи - абсолютно нормальне явище, оскільки розробка дизайну є творчим процесом. Для нас важливо, щоб розроблений дизайн будинку, кафе чи офісного приміщення не лише гармонійно поєднував функціональність та естетику, але й щоб замовник залишився задоволеним роботою загалом. Простір, в якому людині належить проживати або працювати, має великий вплив на його настрій, тому краще довіряти розробку дизайн проекту справжнім професіоналам, які зможуть врахувати всі нюанси приміщення (його площа, ступінь освітлення, призначення та багато іншого).

Можна зробити дизайн лише для кількох кімнат чи частини комерційного приміщення в Одесі?

Так, якщо Ви робите ремонт лише в декількох кімнатах, або самостійно вирішили спроектувати інші приміщення, то дизайнери Soprano із задоволенням допоможуть впоратися з даним завданням і підготують для Вас дизайн інтер'єру приміщень. Також якщо Вам потрібно розробити концепт лише для спортивної зали чи переговорної, то ми з радістю допоможемо Вам.