RU

Замовити дизайн інтер'єру від Soprano

Стильний, модний та сучасний дизайн інтер'єру – це кропітка робота. Ми – команда фахівців, яка займається втіленням авторських інтер'єрних ідей упродовж п'яти років у Києві та всіх великих містах України. Щоб отримати безкоштовну консультацію – заповнюйте форму зворотнього зв'язку і ми вам перетелефонуємо.

Замовити дизайн
Вітальня у стилі неокласика

Замовити дизайн інтер'єру для будь-якого типу приміщень

Розуміння запитів клієнтів, трендів та сміливих побажань допомагає виходити за рамки та генерувати найкращі ідеї для оформлення котеджу, квартири-студії чи елітного будинку. Також у нас можна замовити дизайн інтер'єру наступних приміщень:

Як замовити дизайн інтер'єру від Soprano

Шість простих кроків до Вашого оновленого інтер'єру виглядають так:

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Чому нам можна довірити дизайн інтер'єру?

Робота з нашими дизайнерами полегшує процес облаштування інтер'єру і дає впевненість у тому, що кінцевий дизайн інтер'єру буде відповідати проекту.

45+

дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Поширені запитання

В яких стилях можна замовити дизайн інтер'єру студії Soprano?

Наша студія працює у будь-яких стилях, обмежень немає. Ви можете замовити дизайн інтер'єру, виходячи із власних вподобань та бюджету. Усі вимоги замовник прописує у технічному завданні.

Із приміщеннями якої площі ви працюєте?

Ми працюємо із приміщеннями різної площі, починаючи з однокімнатних квартир, квартир-студій та закінчуючи заміськими будинками, великими комерційними приміщеннями та котеджами.

Скільки спеціалістів працює над дизайн-проектом?

Над проектом працює дизайнер, авторське спостереження веде проджект-менеджер та дизайнер студії. Якщо потрібна послуга «Ремонт під ключ», тоді працюють і дизайнер, і проджект, і наші майстри/бригади. Також в одному просторі у нас дизайн-студія і свій салон магазин декоративно-оздоблювальних матеріалів, у якому можна підібрати плитку, сантехніку, шпалери, ламінат, паркет та освітлення, а менеджери допоможуть замовити всі необхідні матеріали та нададуть консультацію.