RU

Дизайн комерційних приміщень від Soprano

Розробляючи проект інтер'єру для організації різного простору, дизайнери студії намагаються гармонійно поєднати функціональність та естетику у своїх проектах. Дизайн комерційних приміщень повинен викликати приємні емоції і мати власний неповторний стиль. Щоб замовити розробку дизайн-проекту у наших талановитих дизайнерів, залишайте заявку на сайті.

Замовити дизайн
Шоурум

Замовити дизайн інтер'єру для будь-якого типу комерційних приміщень

Студія Soprano пропонує величезний список послуг у сфері розробки дизайну комерційних приміщень.

Послуги дизайну інтер'єру комерційних приміщень від Soprano

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та предметів інтер'єру разом із спеціалістом – комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не вибиватимуться із загальної картини Вашої оселі.

Ідеї для інтер'єру комерційних приміщень

Розробка дизайну комерційного приміщення: офісу, торгового центру, кафе чи ресторану - робота, яка потребує обов'язкового залучення професіоналів, які мають глибокі знання та навички у цій галузі. Адже тут мало просто запропонувати цікаві рішення та красиво оформити інтер'єр, не забувши при цьому про його ергономічність. Необхідно також пам'ятати, що при оформленні комерційного приміщення слід дотримуватися фірмового стилю, це дозволить збільшити впізнаваність бренду.

При розробці дизайну комерційних приміщень студія враховує цінності компанії, її прихильність до традицій або ж, навпаки, бажання впроваджувати інновації у своїх починаннях і всі побажання замовника.
Отримати індивідуальний проект для свого бізнесу легко – треба залишити заявку на нашому сайті. Ми з радістю проконсультуємо Вас з усіх питань щодо дизайну комерційних приміщень.

Переглянути дизайни

Як замовити дизайн комерційних приміщень від Soprano

Творчі дизайнери, натхненні літературою зі своєї бібліотеки студії Soprano, готові запропонувати Вам воістину нетривіальні рішення, які зроблять ваш заклад пізнаваним.

оформлення заявки

обмір приміщення

перепланування

створення концепції

розробка дизайн-проекту

авторський супровід

Чому нам можна довірити дизайн комерційних приміщень?

Дизайн комерційних приміщень від Soprano – найкраще рішення для Вашого бізнесу.

45+

Дизайн-проектів

свідчать про те, що з нами хочуть працювати власники великих комерційних об'єктів, господарі будинків і квартир. Ми з радістю надамо Вам зразки реальних проектів.

5+

Років досвіду

в середовищі дизайну дозволяють грамотно оформити будь-яке приміщення, точно підрахувати бюджет, правильно підібрати матеріали для дизайну інтер'єру, кольорове оформлення, а також зробити інтер'єр ергономічним.

20+

співробітників

завжди готові відповісти на Ваші питання і заощадити час, який Вам не доведеться присвячувати ремонту та пошуку референсів дизайну інтер'єру.

120+

підрядників

гарантія своєчасного виконання поставлених завдань, персональний супровід і ретельний контроль дизайну інтер'єру на всіх етапах.

Наші проекти

Ознайомитись із прикладами робіт студії у напрямку оформлення комерційних приміщень можна тут. Всі інтер'єри відрізняються креативністю та втілюють любов наших дизайнерів до своєї роботи.

Дизайн-проект Brio

Дизайн-проект Cantabile

Дизайн-проект Imperioso

Поширені запитання

Як дизайн комерційного приміщення впливає рівень продажів?

Завдання комерційного інтер'єру полягає у створенні простору, який не просто відповідає формату бізнесу, враховує брендинг компанії, відрізняється естетикою та ергономічністю, а й націлене на залучення клієнта та спонукання його повернутися знову. Для того, щоб успішно впоратися з цим завданням, дизайнери детально вивчають особливості приміщення та специфіку діяльності замовника. Грамотно підібране освітлення, зручні меблі та різні елементи декору покликані підвищити лояльність клієнтів, сформувати позитивний імідж компанії та оптимізувати використання простору. Створення комфортної та затишної атмосфери для клієнта - прямий шлях до збільшення рівня продажів та успішного розвитку бізнесу.

Дизайнери студії аналізують особливості бізнесу, для якого розробляють проект?

Так, досвідчені та талановиті дизайнери студії зроблять все для того, щоб Ви вигідно виділялися у своїй ніші серед конкурентів та кожна деталь інтер'єру розповідала про цінності Вашого бізнесу. Перш ніж розпочати розробку проекту для Вашого магазину, кафе, бару або ресторану, вони обов'язково проаналізують особливості розташування приміщення, специфіку роботи, цільову аудиторію тощо.

Брендинг компанії береться до уваги при розробці дизайну проекту?

Так, оскільки інтер'єр приміщення та стиль його оформлення повинні відповідати особливостям бізнесової діяльності. Використання корпоративного стилю та кольору покликане підтримати естетику проекту та сприяє підвищенню впізнаваності бренду.

Для яких комерційних приміщень студія Soprano робить проекти?

Студія дизайну займається розробкою проектів для комерційних приміщень різних типів та розмірів. Креативні дизайнери з великим досвідом роботи легко впораються зі створенням інтер'єру для кафе, ресторану, магазину, стоматології та інших приміщень.