RU

Дизайн інтер'єру в м. Дніпро від Soprano

Атмосфера та архітектурний облік Дніпра надихають на унікальні стилістичні рішення для інтер'єру, що поєднують в собі красу, функціональність і комфортність простору. Ми надаємо дизайнерські рішення для різноманітних приміщень, включаючи квартири, приватні будинки, ресторани і офіси. Всі ці пропозиції доступні для замовлення на нашому сайті.

Замовити дизайн
Дизайн інтер'єру квартири в м. Дніпро

Послуги дизайнера в Дніпрі

Наші дизайнери з задоволенням втілюють унікальні дизайни для вашого житла, будь то будинок або квартира, створюючи простір, в якому кожен елемент буде мати свою особливість.

Дизайн інтер'єру

Наша команда втілює проекти інтер'єрного дизайну для будівель будь-якого розміру в місті Дніпро. Використовуючи ефективні дизайнерські стратегії, ми можемо трансформувати навіть маленьку квартиру, візуально збільшивши її і оптимізувавши простір для більш практичного використання.

Ремонт під ключ

Завдяки ефективній системі координації всіх етапів роботи, ми вміло дотримуємося встановлені часові рамки і без зусиль втілюємо в життя дизайн інтер'єру. Ми проводимо огляди об'єкта, перевіряємо відповідність виконаних робіт дизайн-проекту, щоб переконатися в точності реалізації обраної колірної палітри.

Підбір матеріалів

Процес підбору матеріалів і елементів декору за допомогою наших спеціалістів представляє собою комплексний сервіс, який є економічно вигідним для клієнта. Такий вид послуги дає вам можливість придбати вдало підібрані практичні деталі, які гармонійно доповнюють загальну концепцію вашого домашнього простору.

Замовити дизайн-проект в м. Дніпро для будь-якого типу приміщень

Звертаючись до наших експертів, ви отримаєте можливість скористатися індивідуальним підходом та якісною реалізацією дизайн - проекту для будь-якого виду приміщень в місті Дніпро, чи то житлові зони чи комерційні об'єкти. Скориставшись нашими послугами по розробці дизайн-проекта, ви зможете створити унікальний і комфортний простір для вашого спілкування або професійної діяльності.

Ціни на дизайн інтер'єру в Дніпрі від Soprano.

Вартість розробки дизайн-проекту інтер'єру для квартири, будинку або ресторану в Дніпрі залежить від обраного вами плану співпраці з нашою студією Soprano та загальної площі простору. Ми пропонуємо різні варіанти взаємодії, зокрема: повний проект; повний проект з авторським супроводом; повний проект з реалізацією інтер'єру без участі клієнта (ремонт "під ключ").

Для отримання детальної інформації про вартість дизайн-проекту для вашого будинку, ресторану, квартири або іншого приміщення, а також передбачуваних термінів виконання, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами. З ними ви зможете обговорити всі нюанси проекту та отримати відповіді на питання, що вас цікавлять.

Дізнатись ціни

Наші проекти

Наша команда дизайнерів збагачує своє творче бачення, вивчаючи літературу та відвідуючи різноманітні арт-експозиції. Вони застосовують отримані знання у своїх роботах, вміло поєднуючи в них функціональність, актуальні тенденції в дизайні та індивідуальний стиль клієнта з його естетичними смаками. Приклади деяких з наших реалізованих проектів доступні тут.

Дизайн-проект Bel Canto

Дизайн-проект Grazioso

Дизайн-проект Burlesco

Поширені запитання

Як оплачуються послуги студії?

Перший виїзд на об'єкт замовника є безкоштовним. Після цього відбувається розробка кількох варіантів перепланування інтер'єру. Якщо замовнику подобається один із варіантів, то на наступній зустрічі ми укладаємо договір та беремо 50% оплати. Залишок від суми розробки дизайн-проекту будинку, ресторану або окремої кімнати оплачується після завершення проекту дизайну інтер'єру. Така схема співпраці передбачена для тих випадків, коли кав'ярня, котедж чи кімната у будинку перебуває в межах України. Якщо такий об'єкт знаходиться за межами країни, то замовник надає обмірний план приміщення дизайнерам студії самостійно, а всі платежі здійснюються через банк.

Чи необхідно надавати дизайнерам студії референси реалізацій, які мені сподобалися?

Це не є обов'язковим, однак, якщо у Вас є приклади реалізації дизайну інтер'єру квартири, будинку або кафе, які Вам подобаються, то краще показати їх нашим дизайнерам. Це дозволить швидше вловити Ваші бажання і в максимально стислий термін надати дизайн-проект для оформлення квартири, котеджу або окремої кімнати в будинку.

На кого покладається обов'язок оплати проживання, проїзду та харчування бригади робітників у разі вибору пакету послуг "ремонт під ключ"?

Якщо клієнт вибирає для себе співпрацю з нашою студією в рамках пакету послуг "ремонт під ключ", то на нього покладаються всі витрати на перевезення робочої бригади, а також її розміщення у своєму місті. В рамках цього пакету послуг ми працюємо виключно зі своєю бригадою, тому що тільки в такому разі можемо гарантувати високу якість виконаних робіт.

Які стилі користуються популярністю при розробці дизайну інтер'єру кав'ярні?

У сучасному світі інтер'єрної моди популярні такі стилі як лофт, мінімалізм та сучасний стиль. Реалізація таких стилів дозволяє досягти гармонії у просторі. Кав'ярня в наш час – це не просто ароматна кава та неймовірні десерти, це насамперед місце, куди хочеться прийти з друзями, щоб насолодитися чарівною атмосферою та провести час у затишній обстановці. Важливо створити простір, до якого хочеться повертатися знову і знову. Наші дизайнери з радістю візьмуться за оформлення дизайну інтер'єру для Вас та допоможуть організувати простір, у якому буде неповторна родзинка. Вони допоможуть створити гармонійний концепт, а за потреби у студії Soprano також можна буде замовити дизайн екстер'єру кав'ярні.

Як знімаються заміри приміщення, якщо об'єкт нерухомості знаходиться в Дніпрі?

Заміри знімаються співробітниками нашої компанії. Перший виїзд на об'єкт та зняття замірів є безкоштовним для наших клієнтів. Під час першої зустрічі ми хочемо познайомитися ближче із замовником, дізнатися про його смаки, стилістичні уподобання та визначити всі особливості приміщення. Точне визначення всіх параметрів дозволить визначити перспективу реалізації подіумів, оформлення стель, організації наявних ніш та багато іншого.