RU

Дизайн інтер'єру в Чернівцях від Soprano

Чернівці справедливо вважаються однією із перлин архітектури в країні. Люди, які мешкають тут, звикли до того, що їх оточує краса у всьому. Вони прагнуть перейняти цю красу та втілити її у своїх будинках чи кафе. Замовляючи дизайн інтер'єру будинку або квартири у спеціалістів студії Soprano, Ви можете не сумніватися, що отримаєте найкраще рішення.

Замовити дизайн
Зелений диван у вітальні

Послуги дизайну інтер'єра в Чернівцях

Наші талановиті дизайнери із задоволенням розроблять дизайн інтер'єру для котеджу, офісу чи квартири в Чернівцях, а менеджери студії – допоможуть підібрати оптимальний пакет послуг для ефективної співпраці.

Дизайн інтер'єру

Ми займаємось реалізацією дизайну інтер'єру в Чернівцях для будівель різних розмірів. Завдяки професійному підходу, навіть невелику квартиру можна значно розширити, модернізувати та візуально збільшити, створивши максимум функціонального простору.

Ремонт під ключ

Ретельно пропрацьована система контролю за кожним етапом процесу розробки дизайну інтер'єру дозволяє нам дотримуватися запланованих термінів і забезпечує бездоганне виконання проекту. Наша команда особисто відвідує об'єкт в Чернівцях, слідкує за відповідністю реальної картини концепції дизайн-проекту квартири, будинку чи офісу.

Підбір матеріалів

Планування вибору матеріалів та предметів інтер'єру разом із дизайнером - є комплексною та економічно вигідною послугою для наших клієнтів. Цей процес допомагає придбати стилістично обґрунтовані та функціональні деталі, які гармонійно вписуються в загальний образ вашого житла в Чернівцях.

Замовити дизайн-проект для будь-якого типу приміщень

Обираючи нашу команду дизайнерів, Ви отримуєте неповторний підхід та високоякісну реалізацію дизайн-проекту для будь-яких приміщень в місті Чернівці, будь то житлові зони чи комерційні об'єкти. Завдяки нашим послугам з розробки дизайн-проекту, ви зможете створити унікальний і затишний простір для вашого проживання або професійної діяльності.

Ціни на дизайн інтер'єру в Чернівцях від Soprano

Дизайн інтер'єру в Чернівцях від професіоналів нашої студії – це не тільки про естетику, комфорт та затишок, це ще й про доступну ціну на послуги. Soprano пропонує для своїх клієнтів цілих 3 варіанти пакетів послуг, серед них: повний проект; повний проект + авторський супровід; повний проект + реалізація інтер'єру без участі замовника (ремонт під ключ). Остаточна ціна дизайну інтер'єру у Чернівцях формується виходячи з обсягу послуг, які замовляються у студії, а також площі приміщення.

Дізнатися скільки коштуватиме розробка проекту для квартири, котеджу, кухні, вітальні або комерційного приміщення в цьому місті, виконати розрахунок, а також узгодити всі нюанси роботи над створенням комфортного і затишного простору можна з менеджерами нашої студії. Вони зроблять все, щоб побудувати Вашу комунікацію з дизайнерами максимально комфортним для Вас способом, навіть якщо під час розробки проекту Ви знаходитесь за межами країни.

Дізнатись ціни

Наші проекти

У своїх проектах ми втілюємо всі мрії та бажання наших клієнтів, гармонійно поєднуючи їх із трендами інтер'єрної моди. З прикладами наших робіт можна познайомитись тут.

Дизайн-проект Burlesco

Дизайн-проект Grazioso

Дизайн-проект Bel Canto

Поширені запитання

Як знімаються заміри приміщення, якщо об'єкт нерухомості знаходиться в Чернівцях?

Заміри знімаються співробітниками нашої компанії. Перший виїзд на об'єкт та зняття замірів є безкоштовним для наших клієнтів. Під час першої зустрічі ми хочемо познайомитися ближче із замовником, дізнатися про його смаки, стилістичні уподобання та визначити всі особливості приміщення. Точне визначення всіх параметрів дозволить визначити перспективу реалізації подіумів, оформлення стель, організації наявних ніш та багато іншого.

Які стилі користуються пропулярністю при розробці дизайну інтер'єру кав'ярні?

У сучасному світі інтер'єрної моди популярні такі стилі як лофт, мінімалізм та сучасний стиль. Реалізація таких стилів дозволяє досягти гармонії у просторі. Кав'ярня в наш час – це не просто ароматна кава та неймовірні десерти, це насамперед місце, куди хочеться прийти з друзями, щоб насолодитися чарівною атмосферою та провести час у затишній обстановці. Важливо створити простір, до якого хочеться повертатися знову і знову. Наші дизайнери з радістю візьмуться за оформлення дизайну інтер'єру для Вас та допоможуть організувати простір, у якому буде неповторна родзинка. Вони допоможуть створити гармонійний концепт, а за потреби у студії Soprano також можна буде замовити дизайн екстер'єру кав'ярні.

На кого покладається обов'язок оплати проживання, проїзду та харчування бригади робітників у разі вибору пакету послуг "ремонт під ключ"?

Якщо клієнт вибирає для себе співпрацю з нашою студією в рамках пакету послуг "ремонт під ключ", то на нього покладаються всі витрати на перевезення робочої бригади, а також її розміщення у своєму місті. В рамках цього пакету послуг ми працюємо виключно зі своєю бригадою, тому що тільки в такому разі можемо гарантувати високу якість виконаних робіт.

Чи необхідно надавати дизайнерам студії референси реалізацій, які мені сподобалися?

Це не є обов'язковим, однак, якщо у Вас є приклади реалізації дизайну інтер'єру квартири, будинку або кафе, які Вам подобаються, то краще показати їх нашим дизайнерам. Це дозволить швидше вловити Ваші бажання і в максимально стислий термін надати дизайн-проект для оформлення квартири, котеджу або окремої кімнати в будинку.

Як оплачуються послуги студії?

Перший виїзд на об'єкт замовника є безкоштовним. Після цього відбувається розробка кількох варіантів перепланування інтер'єру. Якщо замовнику подобається один із варіантів, то на наступній зустрічі ми укладаємо договір та беремо 50% оплати. Залишок від суми розробки дизайн-проекту будинку, ресторану або окремої кімнати оплачується після завершення проекту дизайну інтер'єру. Така схема співпраці передбачена для тих випадків, коли кав'ярня, котедж чи кімната у будинку перебуває в межах України. Якщо такий об'єкт знаходиться за межами країни, то замовник надає обмірний план приміщення дизайнерам студії самостійно, а всі платежі здійснюються через банк.