RU

Дизайн інтер'єру у Львові від Soprano

Чарівна атмосфера міста та його старовинна архітектура настільки захоплюють дух, що власники прагнуть створити дійсно чарівний простір у своїх квартирах, будинках та кафе. Щоб затишок та тепло відчувались навіть у повітрі, довіряти дизайн інтер'єру у Львові варто дизайнерам нашої студії.

Замовити дизайн
Великий стіл з різними стільцями

Послуги дизайну інтер'єра у Львові

Ми розробляємо дизайн інтер'єру для мешканців Львова, а також працюємо із замовниками, які мешкають за кордоном, прагнучи створити максимально комфортні умови співпраці для всіх.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та предметів інтер'єру разом із спеціалістом – комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не вибиватимуться із загальної картини Вашої оселі.

Замовити дизайн-проект для будь-якого типу приміщень

Ціни на дизайн інтер'єру у Львові від Soprano

Вартість інтер'єру залежить від площі квартири, заміського будинку, або ресторану, а також від обраного пакету послуг студії. Для своїх клієнтів Soprano пропонує кілька варіантів співпраці, а саме: повний проект; повний проект + авторський супровід; повний проект + реалізація інтер'єру без участі замовника (ремонт під ключ).

Уточнити ціну розробки дизайн проекту для об'єкту нерухомості у Львові, а також терміни, що знадобляться на його виконання, можна у менеджерів студії. З ними також можна обговорити всі нюанси роботи над проектом, у тому числі і для випадків, коли Ви перебуваєте в іншій країні або сам об'єкт знаходиться за межами держави.

Дізнатись ціни

Наші проекти

Тут Ви можете побачити приклади робіт наших дизайнерів. Створення інтер'єрів для гарного життя – місія Soprano.

Дизайн-проект Amoroso

Дизайн-проект Grazioso

Дизайн-проект Burlesco

Поширені запитання

Чи можна замовити у студії розробку екстер'єру для будинку у Львові?

Так, дизайнери із задоволенням візьмуться за розробку екстер'єру для Вашого заміського будинку. У роботі вони врахують побажання власника житла та стилістичні особливості інтер'єру, оскільки це важливо для гармонійного оформлення. Фахівці студії Soprano роблять все для того, щоб Ви залишилися задоволеними, а кожна деталь будинку підкреслювала Вашу індивідуальність та відповідала Вашим уявленням про естетику та красу.

Дизайнери студії допоможуть підібрати освітлення?

Так, робота дизайнера полягає в тому, щоб допомогти грамотно організувати простір та створити максимально комфортні умови для роботи чи відпочинку. Одним із важливих факторів, що впливають на ступінь комфорту, є правильний підбір люстр, бра та світильників. Слід зазначити, що у нашому салоні представлений великий вибір освітлення.

Чи будуть дизайнери використовувати у роботі надані мною референси?

Так, якщо у Вас є референси, які відповідають Вашим смаковим уподобанням та відображають Ваші бажання, то обов'язково покажіть їх дизайнерам. Це значно полегшить взаємодію та дозволить швидше зрозуміти який результат Ви хочете отримати. Ми прагнемо створити простір, в якому Вам, Вашим рідним або співробітникам буде максимально комфортно і зручно, тому прагнемо врахувати всі побажання в плані готової картинки та адаптувати їх під архітектурні особливості будівлі.

Скільки коштує зняття замірів приміщення?

Перший виїзд на об'єкт та зняття замірів є безкоштовним для клієнта. Під час першої зустрічі ми прагнемо ближче познайомитися з клієнтом, дізнатися про його смаки, стилістичні уподобання та визначити всі особливості приміщення (наявність комунікацій, які неможливо перемістити, ніші та багато іншого).

За умови замовлення ремонту під ключ, хто бере на себе витрати, пов'язані з проживанням бригади будівельників від студії у Львові?

В рамках пакету послуг, що передбачає реалізацію інтер'єру без участі замовника, на об'єкті працює бригада будівельників від студії. Витрати на дорогу та проживання будівельників покладаються на замовника.