RU

Дизайн інтер'єру в Тернополі від Soprano

Дизайн інтер'єру в Тернополі від талановитих дизайнерів студії - це досягнення гармонії між естетикою простору, його функціональністю і комфортом. Замовити дизайн проект маленької квартири, котеджу, авторський проект ресторану чи іншого приміщення можна на нашому сайті.

Замовити дизайн
Ліжко у спальні у стилі лофт

Послуги дизайну інтер'єра у Тернополі

Наші дизайнери із задоволенням розроблять унікальний дизайн для Вашого будинку, квартири чи ресторану та створять простір, в якому кожна деталь відрізнятиметься оригінальністю.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та предметів інтер'єру разом із спеціалістом – комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не вибиватимуться із загальної картини Вашої оселі.

Замовити дизайн-проект для будь-якого типу приміщень

Ціни на дизайн інтер'єру в Тернополі від Soprano

Вартість дизайну інтер'єру в Тернополі змінюється виходячи із замовленого обсягу послуг, які містяться в пакетах, що пропонує студія, а також від площі приміщення. Soprano пропонує 3 схеми співпраці для своїх клієнтів, а саме: повний проект; повний проект + авторський супровід; реалізацію інтер'єру без участі замовника – ремонт під ключ.

Дізнатися вартість дизайну інтер'єру приватного будинку, квартири, кімнати, кафе, ресторану чи офісу в Тернополі в рамках кожного пакету, зробити розрахунок для Вашого приміщення та замовити розробку дизайн-проекту у талановитих дизайнерів можна через менеджерів студії. У цьому аспекті також слід зазначити, що в рамках пакету послуг, що передбачає реалізацію інтер'єру без участі замовника, на об'єкті працює бригада будівельників від студії.

Дізнатись ціни

Наші проекти

Створюючи дизайн однокімнатної квартири, котеджу чи кафе, дизайнери прагнуть вловити всі побажання замовника та гармонійно поєднати їх із трендами інтер'єрної моди. Побачити приклади робіт дизайнерів студії можна у портфоліо.

Дизайн-проект Grazioso

Дизайн-проект Con Affetto

Дизайн-проект Sentimento

Поширені запитання

Чому слід користуватися послугами професіоналів для оформлення інтер'єру ресторану?

Перевага роботи з дизайнером у тому, що він зможе створити функціональний простір як для відвідувачів, так і для персоналу. Він є людиною, яка покликана продумати все до дрібниць, подарувати комфорт, вибрати освітлення для зали та кухні, та допомогти правильно розставити меблі для розміщення відвідувачів. Щодо зали, то дизайн-проект інтер'єру має насамперед створити затишну атмосферу для людей, які приходять сюди поспілкуватися та відпочити. Привабливе оформлення, нетривіальний декор, цікаві ідеї в дизайні – саме те, що потрібно для створення оригінального інтер'єру.

Під час замовлення послуги “дизайн приміщення під ключ” чи можна, щоб на проекті працювала наша бригада будівельників?

Ні, при замовленні цього пакету послуг студія надає свою бригаду робітників. Тільки в такому випадку ми можемо гарантувати, що реалізація повністю відповідатиме розробленому проекту. При цьому хотілося б зазначити, що всі витрати, пов'язані з проїздом та проживанням робочої бригади, бере на себе замовник.

Чи варіюється ціна залежно від обраного стилю для оформлення простору?

Ні, вартість проекту залежить від вибраного пакету послуг і площі простору, з якою працюють спеціалісти. Наші дизайнери з радістю створять для Вас дизайн-проект квартири в скандинавському стилі, або котедж в сучасному стилі, кав'ярні в стилі лофт і багато іншого. Для них не існує важких чи нерозв'язних завдань. Ми прагнемо до того, щоб співпраця з нами приносила задоволення всім клієнтам і вони насолоджувалися кожною хвилиною, присвяченою обговоренню ідей щодо оформлення їх проекту. Для нас важливо, щоб Ви залишилися задоволені результатом, а кожна деталь інтер'єру надихала Вас і доповнювала загальний концепт приміщення.

Скільки коштує зняття замірів приміщення?

Зняття замірів для наших клієнтів абсолютно безкоштовне. Наші фахівці виїжджають на об'єкт, складають обмірний план, виявляють архітектурні особливості приміщення та прагнуть якнайкраще зрозуміти смаки замовника. Ми хочемо, щоб простір навколо надихав Вас , огортав теплом і дарував гарний настрій, а це можливо, якщо в ньому органічно поєднуватиметься естетика, функціональність і комфорт.