RU

Дизайн інтер'єру у Вінниці від Soprano

Архітектура та атмосфера кожного міста дозволяє переймати стилістичні ідеї для дизайну інтер'єру. Замовляючи дизайн інтер'єру будинку або квартири у спеціалістів студії Soprano, Ви можете бути впевнені, що готовий проект буде нетривіальним і торкнеться струн Вашої душі.

Замовити дизайн

Послуги дизайну інтер'єра у Вінниці

Студія надає широкий перелік послуг у галузі дизайну інтер'єру та прагне створити для клієнтів максимально зручні умови співпраці.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-яких розмірів. За умови грамотного дизайну інтер'єру, навіть малогабаритну квартиру можна істотно розширити, модернізувати і візуально збільшити, надавши їй більше корисного простору.

Ремонт під ключ

Налагоджена система управління всіма етапами робіт дає можливість дотриматись термінів і виконати дизайн інтер'єру без вад. Ми виїжджаємо на об'єкт, стежимо за аналогією дизайн-проекту і реальної картини та контролюємо відповідність колористиці.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та предметів інтер'єру разом із спеціалістом – комплексна та економічно вигідна послуга для клієнта. Вона допомагає придбати стилістично виправдані та функціональні об'єкти, які не вибиватимуться із загальної картини Вашої оселі.

Замовити дизайн-проект для будь-якого типу приміщень у Вінниці

Ціни на дизайн інтер'єру у Вінниці від Soprano

Студія Soprano пропонує своїм клієнтам 3 варіанти пакетів послуг, а саме: повний проект; повний проект + авторський супровід; повний проект + реалізація інтер'єру без участі замовника (ремонт під ключ). Виходячи з обраного обсягу послуг та площі приміщення, варіюється і вартість дизайну інтер'єру у Вінниці.
Уточнити ціну розробки проекту для квартири, заміського будинку, окремої кімнати чи комерційного приміщення в цьому місті, зробити розрахунок та погодити всі нюанси проекту можна з менеджерами нашої студії. Вони зроблять все для того, щоб налагодити Вашу комунікацію з дизайнерами в максимально комфортному ключі, навіть якщо Ви в цей час за межами країни.

Дізнатись ціни

Наші проекти

Щоб створити для Вас затишний простір, дизайнери студії надихаються літературою із власної бібліотеки та постійно покращують свої навички у сфері дизайну. У проектах ми втілюємо всі бажання наших клієнтів, гармонійно поєднуючи їх із трендами інтер'єрної моди. З деякими прикладами наших робіт можна познайомитись тут.

Дизайн-проект Grazioso

Дизайн-проект Burlesco

Дизайн-проект Piano

Поширені запитання

Яким чином відбувається зняття замірів у приміщенні, що знаходиться у Вінниці?

Перший виїзд до будинку, квартири, або комерційного об'єкту є безкоштовним. Співробітники студії проводять заміри об'єкту, виявляють усі нюанси приміщення та його архітектурні особливості. Перша зустріч для нас вкрай важлива, адже ми маємо можливість познайомитись ближче з клієнтом, відчути його настрій та вловити його бажання у сфері дизайну інтер'єру. Ми хочемо, щоб людина залишилася задоволеною результатом, а приміщення було максимально комфортним та естетичним.

Чи можна підібрати матеріали для реалізації проекту у Вінниці?

Ви можете підібрати матеріали самостійно у зручному для вас місті та магазині, а якщо Ви вирішите співпрацювати з нами в рамках пакету послуг, в якому передбачено авторський супровід, ми з радістю допоможемо вам у цьому. Наша студія дизайну прагне не тільки створити для Вас унікальний дизайн інтер'єру, в якому Вам буде комфортно, ми щиро хочемо, щоб Ви отримували задоволення від самого процесу, спостерігаючи, як Ваше сімейне гніздечко змінюється з кожним днем.

Які стилі найчастіше вибирають для дизайну квартир у Вінниці?

Для оформлення квартир більшість людей вибирають такі стилістичні напрямки, як сучасний стиль, мінімалізм та неокласика. Однак, якщо Ви віддаєте перевагу іншому стилю в інтер'єрі і хочете реалізувати його, то незалежно від напрямку, дизайнери студії із задоволенням візьмуться за роботу і створять для Вас унікальний простір, який відповідає Вашим уявленням про красу.

Чи потрібно надавати референси для початку роботи?

Надання референсів не є обов'язковим, проте їх наявність допоможе нашим дизайнерам швидше зрозуміти які стилістичні напрями є кращими для Вас і як організувати простір у Вашому будинку, квартирі, ресторані або офісі. Якщо ж референсів немає, дизайнери можуть рекомендувати стилі та ознайомити Вас із прикладами робіт у різних напрямках. Великий досвід роботи та постійне поглиблення знань у різних галузях дозволяють нам швидко вловлювати бажання клієнта та у максимально стислий термін надавати готові дизайн-проекти для реалізації.