RU

Дизайн інтер'єру у м. Луцьк від Soprano

Дизайн інтер'єру в Луцьку від творчих дизайнерів студії - це поєднання естетичного вигляду простору, його практичності та зручності. Ви можете замовити дизайн-проект невеликої квартири, котеджу, оригінальний проект ресторану або іншого приміщення на нашому сайті.

Замовити дизайн
Дизайн інтер'єру квартири у м. Луцьк

Послуги дизайнера у Луцьку

Наші дизайнери в місті Луцьк з радістю розроблять неповторний дизайн для вашого дому, квартири або ресторану, створюючи простір, в якому кожен елемент відзначатиметься своєю унікальністю.

Дизайн інтер'єру

Ми втілюємо дизайн інтер'єру для споруд будь-яких розмірів. З вдалим дизайнерським підходом до інтер'єру, навіть компактну квартиру можна суттєво оптимізувати, модернізувати та візуально розширити, забезпечуючи їй більше практичного простору.

Ремонт під ключ

Ефективна система керування всіма стадіями роботи дозволяє дотримуватися встановлених термінів та реалізувати дизайн інтер'єру без помилок. Ми відвідуємо об'єкт, слідкуємо за відповідністю між дизайн-проектом та фактичним його виглядом.

Підбір матеріалів

Обираючи матеріали та предмети інтер'єру спільно з фахівцем, клієнт отримує комплексне та економічно ефективне рішення. Це сприяє придбанню стилістично обґрунтованих та практичних елементів, які гармонійно вписуються в загальний образ вашого помешкання.

Замовити дизайн-проект у м.Луцьк для будь-якого типу приміщень

Звертаючись до досвідчених фахівців у Луцьку, ви отримаєте персоналізований підхід та високоякісне втілення дизайн-проекту для різноманітних типів простору, від житлових споруд до комерційних об'єктів. Замовивши дизайн-проект, ви зможете створити унікальний та затишний інтер'єр для вашого повсякденного життя або професійної діяльності.

Ціни на дизайн інтер'єру у Луцьку від Soprano

Вартість дизайну інтер'єру в Луцьку відрізняється залежно від обраного обсягу послуг, які входять до пакетів, пропонованих студією, а також площі приміщення. Soprano надає 3 варіанти співпраці для своїх клієнтів: повний проект; повний проект з авторським супроводом; реалізація інтер'єру без участі замовника – ремонт "під ключ".

Щоб дізнатися вартість дизайну інтер'єру приватного будинку, квартири, кімнати, кафе, ресторану чи офісу в Луцьку для кожного пакету, зробити розрахунок для вашого приміщення та замовити розробку дизайн-проекту від дизайнерів, звертайтеся до менеджерів студії. Також варто відзначити, що у рамках пакету послуг, який передбачає реалізацію інтер'єру без участі замовника, на об'єкті працює команда будівельників від студії.

Дізнатись ціни

Наші проекти

При розробці дизайну квартири, будинку чи кафе, дизайнери прагнуть врахувати всі побажання клієнта та забезпечити гармонійне їх поєднання з актуальними трендами в дизайні інтер'єру. Приклади робіт дизайнерів студії можна переглянути в нашому портфоліо.

Дизайн-проект Bel Canto

Дизайн-проект Grazioso

Дизайн-проект Burlesco

Поширені запитання

Як оплачуються послуги студії?

Перший виїзд на об'єкт замовника є безкоштовним. Після цього відбувається розробка кількох варіантів перепланування інтер'єру. Якщо замовнику подобається один із варіантів, то на наступній зустрічі ми укладаємо договір та беремо 50% оплати. Залишок від суми розробки дизайн-проекту будинку, ресторану або окремої кімнати оплачується після завершення проекту дизайну інтер'єру. Така схема співпраці передбачена для тих випадків, коли кав'ярня, котедж чи кімната у будинку перебуває в межах України. Якщо такий об'єкт знаходиться за межами країни, то замовник надає обмірний план приміщення дизайнерам студії самостійно, а всі платежі здійснюються через банк.

Чи необхідно надавати дизайнерам студії референси реалізацій, які мені сподобалися?

Це не є обов'язковим, однак, якщо у Вас є приклади реалізації дизайну інтер'єру квартири, будинку або кафе, які Вам подобаються, то краще показати їх нашим дизайнерам. Це дозволить швидше вловити Ваші бажання і в максимально стислий термін надати дизайн-проект для оформлення квартири, котеджу або окремої кімнати в будинку.

На кого покладається обов'язок оплати проживання, проїзду та харчування бригади робітників у разі вибору пакету послуг "ремонт під ключ"?

Якщо клієнт вибирає для себе співпрацю з нашою студією в рамках пакету послуг "ремонт під ключ", то на нього покладаються всі витрати на перевезення робочої бригади, а також її розміщення у своєму місті. В рамках цього пакету послуг ми працюємо виключно зі своєю бригадою, тому що тільки в такому разі можемо гарантувати високу якість виконаних робіт.

Які стилі користуються пропулярністю при розробці дизайну інтер'єру кав'ярні?

У сучасному світі інтер'єрної моди популярні такі стилі як лофт, мінімалізм та сучасний стиль. Реалізація таких стилів дозволяє досягти гармонії у просторі. Кав'ярня в наш час – це не просто ароматна кава та неймовірні десерти, це насамперед місце, куди хочеться прийти з друзями, щоб насолодитися чарівною атмосферою та провести час у затишній обстановці. Важливо створити простір, до якого хочеться повертатися знову і знову. Наші дизайнери з радістю візьмуться за оформлення дизайну інтер'єру для Вас та допоможуть організувати простір, у якому буде неповторна родзинка. Вони допоможуть створити гармонійний концепт, а за потреби у студії Soprano також можна буде замовити дизайн екстер'єру кав'ярні.

Як знімаються заміри приміщення, якщо об'єкт нерухомості знаходиться в Луцьку?

Заміри знімаються співробітниками нашої компанії. Перший виїзд на об'єкт та зняття замірів є безкоштовним для наших клієнтів. Під час першої зустрічі ми хочемо познайомитися ближче із замовником, дізнатися про його смаки, стилістичні уподобання та визначити всі особливості приміщення. Точне визначення всіх параметрів дозволить визначити перспективу реалізації подіумів, оформлення стель, організації наявних ніш та багато іншого.