RU

Дизайн інтер'єру у м. Рівне від Soprano

Рівне - це символ краси, гостинності, самобутності та неповторної атмосфери. Якщо хочете створити у своєму домі або ресторані неперевершений дизайн інтер'єру, що огорне вас теплотою та затишністю, радимо звернутися до дизайнерів Soprano.

Замовити дизайн
Дизайн інтер'єру квартири у м. Рівне

Послуги дизайнера у Рівному

Студія пропонує великий асортимент послуг у сфері інтер'єрного дизайну, намагаючись встановити зручні умови співпраці для жителів Рівного та тих, хто мешкає поза межами нашої країни.

Дизайн інтер'єру

Ми здійснюємо дизайн інтер'єру для споруд різних розмірів у Рівному. Завдяки професійному підходу до дизайну інтер'єру, навіть невелику квартиру можна суттєво розширити, оновити та візуально збільшити, створюючи більше функціонального простору.

Ремонт під ключ

Оптимізована система керівництва всіма стадіями робіт надає змогу дотримуватися термінів та реалізувати дизайн інтер'єру без проблем. Ми відправляємось до об'єкту у місті Рівне, слідкуємо за відповідністю дизайн-плану до фактичного зображення та контролюємо дотримання кольорової гами.

Підбір матеріалів

Вибір матеріалів та елементів інтер'єру спільно з фахівцем - це комплексний та економічно вигідний сервіс для замовника. Ця послуга дозволяє придбати стилістично обгрунтовані та практичні предмети, які гармонійно вписуються в загальний образ вашого помешкання.

Замовити дизайн-проект у м. Рівне для будь-якого типу приміщень

Звернувшись до професіоналів у Рівному, ви отримаєте індивідуальний підхід та якісне виконання дизайн-проекту для будь-якого виду простору, від житлових будинків до комерційних об'єктів. Замовляючи дизайн-проект можна створити неповторний та комфортний інтер'єр для вашого життя або роботи.

Ціни на дизайн інтер'єру у Рівному від Soprano

Вартість розробки дизайну інтер'єру квартири, будинку або ресторану в місті Рівне залежить від вибраного пакету співпраці з нашою студією Soprano та розміру простору. Ми пропонуємо клієнтам декілька варіантів співпраці, зокрема: комплексний проект; комплексний проект з авторським супроводом; комплексний проект з реалізацією інтер'єру без участі замовника (ремонт під ключ).

Щоб дізнатися вартість дизайн-проекту для приватного будинку, ресторану, однокімнатної квартири або іншої нерухомості в Рівному, а також приблизні терміни виконання, звертайтеся до менеджерів нашої студії. З ними ви зможете обговорити всі аспекти роботи над проектом, навіть якщо ви тимчасово знаходитесь за кордоном або об'єкт розташований поза межами країни, але бажаєте замовити дизайн від наших спеціалістів.

Дізнатись ціни

Наші проекти

Дизайнери черпають натхнення з книг у студійній бібліотеці та відвідуючи різноманітні виставки. У своїх проектах наші фахівці втілюють здобуті знання, елегантно з'єднуючи практичність та сучасні тенденції дизайну інтер'єру з індивідуальністю клієнта та його естетичними уподобаннями. Деякі зразки наших робіт можна переглянути тут.

Дизайн-проект Burlesco

Дизайн-проект Grazioso

Дизайн-проект Bel Canto

Поширені запитання

Як оплачуються послуги студії?

Перший виїзд на об'єкт замовника є безкоштовним. Після цього відбувається розробка кількох варіантів перепланування інтер'єру. Якщо замовнику подобається один із варіантів, то на наступній зустрічі ми укладаємо договір та беремо 50% оплати. Залишок від суми розробки дизайн-проекту будинку, ресторану або окремої кімнати оплачується після завершення проекту дизайну інтер'єру. Така схема співпраці передбачена для тих випадків, коли кав'ярня, котедж чи кімната у будинку перебуває в межах України. Якщо такий об'єкт знаходиться за межами країни, то замовник надає обмірний план приміщення дизайнерам студії самостійно, а всі платежі здійснюються через банк.

Чи необхідно надавати дизайнерам студії референси реалізацій, які мені сподобалися?

Це не є обов'язковим, однак, якщо у Вас є приклади реалізації дизайну інтер'єру квартири, будинку або кафе, які Вам подобаються, то краще показати їх нашим дизайнерам. Це дозволить швидше вловити Ваші бажання і в максимально стислий термін надати дизайн-проект для оформлення квартири, котеджу або окремої кімнати в будинку.

На кого покладається обов'язок оплати проживання, проїзду та харчування бригади робітників у разі вибору пакету послуг "ремонт під ключ"?

Якщо клієнт вибирає для себе співпрацю з нашою студією в рамках пакету послуг "ремонт під ключ", то на нього покладаються всі витрати на перевезення робочої бригади, а також її розміщення у своєму місті. В рамках цього пакету послуг ми працюємо виключно зі своєю бригадою, тому що тільки в такому разі можемо гарантувати високу якість виконаних робіт.

Які стилі користуються пропулярністю при розробці дизайну інтер'єру кав'ярні?

У сучасному світі інтер'єрної моди популярні такі стилі як лофт, мінімалізм та сучасний стиль. Реалізація таких стилів дозволяє досягти гармонії у просторі. Кав'ярня в наш час – це не просто ароматна кава та неймовірні десерти, це насамперед місце, куди хочеться прийти з друзями, щоб насолодитися чарівною атмосферою та провести час у затишній обстановці. Важливо створити простір, до якого хочеться повертатися знову і знову. Наші дизайнери з радістю візьмуться за оформлення дизайну інтер'єру для Вас та допоможуть організувати простір, у якому буде неповторна родзинка. Вони допоможуть створити гармонійний концепт, а за потреби у студії Soprano також можна буде замовити дизайн екстер'єру кав'ярні.

Як знімаються заміри приміщення, якщо об'єкт нерухомості знаходиться в Рівному?

Заміри знімаються співробітниками нашої компанії. Перший виїзд на об'єкт та зняття замірів є безкоштовним для наших клієнтів. Під час першої зустрічі ми хочемо познайомитися ближче із замовником, дізнатися про його смаки, стилістичні уподобання та визначити всі особливості приміщення. Точне визначення всіх параметрів дозволить визначити перспективу реалізації подіумів, оформлення стель, організації наявних ніш та багато іншого.