RU

Дизайн інтер'єру в м. Харків від Soprano

Ви можете скористатися послугами креативних дизайнерів нашої студії для створення унікального інтер'єрного дизайну в місті Харків, який поєднує в собі естетику, практичність і зручність простору. Ми пропонуємо дизайн-проекти для різних приміщень, включаючи квартири, котеджі, ресторани, офіси і всі ці послуги ви можете замовити на нашому веб-сайті.

Замовити дизайн
Дизайн інтер'єру квартири в м. Харків

Послуги дизайнера в Харкові

Наші дизайнери з задоволенням створять унікальний дизайн для вашого житла, будь то будинок або квартира, формуючи простір, де кожен елемент буде мати свою унікальність.

Дизайн інтер'єру

Ми реалізуємо дизайн інтер'єру для будівель будь-якого масштабу. За допомогою ефективного дизайнерського підходу, навіть невелику квартиру можна значно оптимізувати, модернізувати і візуально збільшити, забезпечуючи більше практичного простору для використання.

Ремонт під ключ

Ефективна система управління всіма етапами роботи дозволяє нам дотримуватися встановлених термінів і без проблем реалізувати дизайн інтер'єру. Ми відвідуємо об'єкт, перевіряємо відповідність реального зображення дизайн-плану і контролюємо дотримання обраної колірної схеми.

Підбір матеріалів

Спільний вибір матеріалів та елементів інтер'єру з нашими спеціалістами в Харкові - це комплексний сервіс, який є економічно ефективним для замовника. Така послуга дозволяє вам придбати стилістично обґрунтовані та практичні предмети, які ідеально вписуються в загальну концепцію вашого житла.

Замовити дизайн-проект в м. Харків для будь-якого типу приміщень

Звернувшись до наших спеціалістів, ви зможете скористатися індивідуальним підходом та якісною реалізацією дизайн-проекту для будь-якого типу простору, від житлових приміщень до комерційних об'єктів. Замовлення дизайн-проекту дозволить вам створити унікальний та затишний інтер'єр для вашого життя або професійної діяльності.

Ціни на дизайн інтер'єру в Харкові від Soprano

Вартість розробки дизайну інтер'єру квартири, приватного будинку або ресторану в Харкові визначається залежно від обраного плану співпраці з нашою студією та розміру простору. Ми пропонуємо нашим клієнтам декілька варіантів для співпраці, включаючи: комплексний проект; комплексний проект з авторським супроводом; комплексний проект з реалізацією інтер'єру без участі клієнта (ремонт під ключ).

Щоб отримати інформацію про вартість дизайн-проекту для будинку, ресторану, квартири або іншої нерухомості в Харкові, а також орієнтовні строки виконання, зв'яжіться з менеджерами нашої студії. З ними ви зможете обговорити всі деталі проекту та отримати відповіді на питання, що вас цікавлять.

Дізнатись ціни

Наші проекти

Наші дизайнери черпають натхнення, занурюючись у літературу нашої студійної бібліотеки та відвідуючи різноманітні арт-виставки. Вони застосовують отримані знання в своїх проектах, вміло поєднуючи в них практичність та сучасні тренди інтер'єру з унікальним стилем клієнта та його естетичними уподобаннями. Приклади деяких з наших виконаних проектів можна подивитися тут.

Дизайн-проект Bel Canto

Дизайн-проект Grazioso

Дизайн-проект Burlesco

Поширені запитання

Як оплачуються послуги студії?

Перший виїзд на об'єкт замовника є безкоштовним. Після цього відбувається розробка кількох варіантів перепланування інтер'єру. Якщо замовнику подобається один із варіантів, то на наступній зустрічі ми укладаємо договір та беремо 50% оплати. Залишок від суми розробки дизайн-проекту будинку, ресторану або окремої кімнати оплачується після завершення проекту дизайну інтер'єру. Така схема співпраці передбачена для тих випадків, коли кав'ярня, котедж чи кімната у будинку перебуває в межах України. Якщо такий об'єкт знаходиться за межами країни, то замовник надає обмірний план приміщення дизайнерам студії самостійно, а всі платежі здійснюються через банк.

Чи необхідно надавати дизайнерам студії референси реалізацій, які мені сподобалися?

Це не є обов'язковим, однак, якщо у Вас є приклади реалізації дизайну інтер'єру квартири, будинку або кафе, які Вам подобаються, то краще показати їх нашим дизайнерам. Це дозволить швидше вловити Ваші бажання і в максимально стислий термін надати дизайн-проект для оформлення квартири, котеджу або окремої кімнати в будинку.

На кого покладається обов'язок оплати проживання, проїзду та харчування бригади робітників у разі вибору пакету послуг "ремонт під ключ"?

Якщо клієнт вибирає для себе співпрацю з нашою студією в рамках пакету послуг "ремонт під ключ", то на нього покладаються всі витрати на перевезення робочої бригади, а також її розміщення у своєму місті. В рамках цього пакету послуг ми працюємо виключно зі своєю бригадою, тому що тільки в такому разі можемо гарантувати високу якість виконаних робіт.

Які стилі користуються популярністю при розробці дизайну інтер'єру кав'ярні?

У сучасному світі інтер'єрної моди популярні такі стилі як лофт, мінімалізм та сучасний стиль. Реалізація таких стилів дозволяє досягти гармонії у просторі. Кав'ярня в наш час – це не просто ароматна кава та неймовірні десерти, це насамперед місце, куди хочеться прийти з друзями, щоб насолодитися чарівною атмосферою та провести час у затишній обстановці. Важливо створити простір, до якого хочеться повертатися знову і знову. Наші дизайнери з радістю візьмуться за оформлення дизайну інтер'єру для Вас та допоможуть організувати простір, у якому буде неповторна родзинка. Вони допоможуть створити гармонійний концепт, а за потреби у студії Soprano також можна буде замовити дизайн екстер'єру кав'ярні.

Як знімаються заміри приміщення, якщо об'єкт нерухомості знаходиться в Харкові?

Заміри знімаються співробітниками нашої компанії. Перший виїзд на об'єкт та зняття замірів є безкоштовним для наших клієнтів. Під час першої зустрічі ми хочемо познайомитися ближче із замовником, дізнатися про його смаки, стилістичні уподобання та визначити всі особливості приміщення. Точне визначення всіх параметрів дозволить визначити перспективу реалізації подіумів, оформлення стель, організації наявних ніш та багато іншого.